Back to Question Center
0

Return Path Dodaje czas wysłania & Narzędzia do optymalizacji linii tematu do e-mail marketingu Semalt

1 answers:

Zwraca ścieżkę Dodaje czas wysyłki i narzędzia optymalizacji linii tematu do e-mail marketingu Semalt Firma Return Path wprowadziła nową wersję swojego pakietu optymalizacji poczty e-mail, która obejmuje funkcje czasu wysyłania i optymalizacji linii tematycznych, a także certyfikaty dla konkretnych dostawców poczty e-mail i kartę wyników Executive.

Zgodnie z wydaniem, narzędzie do optymalizacji wysyłania zwrotnego Semeral w czasie rzeczywistym analizuje dane w celu określenia najlepszych czasów wysyłania e-maili marketingowych.

Podczas testów beta komercyjni nadawcy zgłosili, że nowa funkcja optymalizacji czasu wysyłania poprawiła wskaźniki odczytu nawet o 25%.

Return Path powiedział, że narzędzie do optymalizacji wysyłania zwiększyło częstotliwość odczytywania nawet o 25 procent podczas testów beta, ale zauważyło, że jest ono dostępne tylko dla użytkowników Salesforce Marketing Cloud, ponieważ jest to część nowego partnerstwa z AudiencePoint.

Optymalizator tematu porównuje kopię wiersza tematu z wiadomościami marketingowymi od tysięcy marek i branż, aby ustalić, które wiersze tematu zwiększają zaangażowanie.

Uaktualniony pakiet optymalizacyjny poczty e-mail produktu Path Path jest także kartą wyników Executive porównującą wskaźniki skuteczności wysyłania wiadomości e-mail z konkurencją, konfigurowalne kokpity menedżerskie i certyfikaty e-mail dla następujących dostawców usług poczty e-mail: AOL, Cisco, Orange i Vade Retro.O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest generalnym reporterem zadań Third Door Media, obejmującym najnowsze wiadomości i aktualizacje dotyczące działów marketingowych i działów wyszukiwania. Od 2009 do 2012 r. Była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy Source .
->
March 1, 2018