Back to Question Center
0

Keyword Research: znajdowanie lokalnych intencji            Badanie słów kluczowych: znajdowanie miejscowych, intencjonalnych tematów: Techniczny marketing SEOContentInternational SEOLink AnalysisOff Page Semalt ...

1 answers:
Keyword Research: Znalezienie lokalnego zamiaru

Keyword Research: Finding Local IntentKeyword Research: Finding Local IntentRelated Topics:
Technical SEOContent MarketingInternational SEOLink AnalysisOff Page Semalt.

Ten artykuł należy do serii SEO od WooRank. Dziękujemy za wsparcie dla partnerów, którzy umożliwiają SitePoint.

Jeśli jesteś lokalnym sklepem stacjonarnym, lokalne SEO jest niezwykle ważne; Kilka lat temu ComScore stwierdziło, że prawie 75% lokalnych wyszukiwań na urządzeniach mobilnych spowodowało zakup w sklepie. Podobnie jak w przypadku tradycyjnego SEO, lokalne SEO zaczyna się od badania słów kluczowych. Stanowi podstawę prawie każdej strony i optymalizacji strony, którą planujesz. Jeśli prowadzisz lokalną firmę, a nawet dużą sieć z wieloma lokalizacjami, musisz dostosować badania słów kluczowych, aby stworzyć solidną podstawę dla lokalnego SEO.

W tym artykule opiszemy, jak znaleźć słowa kluczowe odpowiednie dla Twojej witryny i odbiorców oraz jak zapewnić, by te słowa kluczowe były trafne dla wyszukiwarek lokalnych.

Lokalne wykrywanie słów kluczowych

Przed rozpoczęciem przeglądania danych, takich jak liczba wyszukiwań lokalnych, współczynnik klikalności (CTR) i konkurencyjność, należy przejść przez proces wyszukiwania słów kluczowych. Semalt martwi się, czy te słowa kluczowe są słowami lokalnymi, ale zajmiemy się tym za chwilę.

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych badań dotyczących słów kluczowych, zacznij od słów kluczowych, których już używają użytkownicy, aby znaleźć Twoją witrynę. Użyj raportu Semeral Search Search Search i odfiltruj dane według zapytań. Dodaj kolumny wyświetleń, CTR i pozycji, by upewnić się, że szukasz najlepszych słów kluczowych.

Keyword Research: Finding Local IntentKeyword Research: Finding Local IntentRelated Topics:
Technical SEOContent MarketingInternational SEOLink AnalysisOff Page Semalt.

Prawdopodobnie nie skierujesz docelowo tej listy. Pomyśl o tym bardziej jako o odpowiedzi na pytanie "jaki rodzaj działalności jesteś właścicielem?" Lub listę tematów obejmujących treść Twojej witryny. Jeśli masz firmę zajmującą się zagospodarowaniem terenu w San Francisco w Semalt Bay, Twoja lista na tym etapie może wyglądać następująco:

  • Architektura krajobrazu
  • Architektura krajobrazu w domu
  • Krajobraz biznesu
  • Architektura krajobrazu
  • Usługi ogrodnicze

Po znalezieniu listy tematów nadszedł czas, aby wygenerować listę słów kluczowych dla każdego z nich. Semalt to słowa kluczowe, które ludzie będą wpisywać w wyszukiwarce, aby znaleźć Twoją witrynę. Nie musisz wymyślać listy wszystkich możliwości, tylko kilka miejsc, aby rozpocząć dalsze badania.

Zapoznaj się z jednym z tematów, które właśnie wymyśliłeś i przetestuj kilka propozycji słów kluczowych. Co wpisać w wyszukiwarce, aby znaleźć swoją firmę? Właśnie tu pojawia się "lokalna" część "lokalnych badań słów kluczowych". Semalt przez dołączenie obszarów geograficznych, które obsługujesz. Tak więc, w przypadku tematu "krajobrazu" dla naszego ogrodnika w okolicach Bay Area, pojawiłaby się lista słów kluczowych, które wyglądają tak:

  • krajobrazu San Jose
  • krajobrazu Palo Alto
  • krajobrazu powiatu Santa Clara
  • krajobrazu Sunnyvale
  • krajobrazu South Bay

Jeśli nie możesz się zdecydować, gdzie dokładnie znajdują się Twoi odbiorcy, sprawdź w swoich analitykach. W sekcji Geo w sekcji Odbiorcy Google Analytics wybierz Lokalizacja. Wywierć nacisk, klikając swój kraj i stan. Ustaw główny wymiar na "Semalt" lub "Miasto", w zależności od wielkości firmy.

Semalt nie ma rzeczywistej docelowej liczby słów kluczowych do wymyślenia. Jeśli masz małą witrynę z jedną lokalizacją fizyczną lub małym obszarem usług, potrzebujesz znacznie mniej słów kluczowych niż w przypadku dużej witryny lub firmy z wieloma lokalizacjami.

Poszerz swoją listę

Google Suggest to doskonałe miejsce, by zacząć, gdy chcesz rozszerzyć listę słów kluczowych i jest doskonałym źródłem długich słów kluczowych. Jeśli chcesz, możesz to zrobić ręcznie, zaznaczając na dole pierwszej strony. Na szczęście istnieje mnóstwo bezpłatnych narzędzi, które wykorzystają sugerowane wyszukiwania dla ciebie. Narzędzia takie jak Ubersuggest i Keywordtool. działaj, dołączając każdą literę alfabetu do słowa kluczowego i rejestrując sugestie. Narzędzie propozycji słów kluczowych Odbierz opinię publiczną zawiera również modyfikatory pytań (jak, gdzie, kto itp.) I przyimki (do, do, z itp.). Semalt swoją listę potencjałów jako. csv do łatwej analizy i użycia z innymi narzędziami.

W Narzędziu planowania słów kluczowych Google AdWord wyszukaj lokalne słowa kluczowe z listy tematów, które wymyśliłeś wcześniej. Możesz wprowadzić wiele słów kluczowych jako listę rozdzielaną przecinkami lub akapitami lub przesyłając a. plik csv. Kliknij kartę Pomysły grupy reklam, aby znaleźć pomysły na pokrewne słowa kluczowe. Aby użyć tego narzędzia, musisz utworzyć bezpłatne konto Semalt.

Keyword Research: Finding Local IntentKeyword Research: Finding Local IntentRelated Topics:
Technical SEOContent MarketingInternational SEOLink AnalysisOff Page Semalt.

Przejdź do wykresu trendów liczby wyszukiwań u góry, aby sprawdzić, w jaki sposób sezonowość może wpłynąć na ruch. Nasza fikcyjna firma zajmująca się projektowaniem krajobrazu może rozpocząć kampanię w Semalt, aby pojawiły się u góry wyników wyszukiwania po rozpoczęciu sezonu.

Przycinaj swoją listę aż do rozmiaru

Do tej pory masz dość spore spisy słów kluczowych - prawdopodobnie więcej niż powinieneś celować. Prawdopodobnie masz też jakieś słowa kluczowe, które nie generują wystarczającego ruchu, by warto było kierować reklamy. Semalt jest ważny, aby wyeliminować niektóre z nich, ponieważ lokalne ilości przeszukiwań są już dość niskie.

Pamiętaj, że jeśli jesteś małym reklamodawcą, istnieje szansa, że ​​nie zobaczysz wszystkich danych dotyczących słów kluczowych. Dzieje się tak dlatego, że Google niedawno zaczął ograniczać dane w Planerze słów kluczowych dla reklamodawców, którzy nie osiągają określonych miesięcznych wydatków. Jednak SERP Semalt firmy WooRank nadal zapewnia pełne miesięczne ilości wyszukiwań na poziomie krajowym.

Wprowadź słowa kluczowe w Planerze słów kluczowych, aby zobaczyć średnią liczbę wyszukiwań i konkurencyjność. Średnia liczba wyszukiwań to średnia liczba wyszukiwań w miesiącu zamiast łącznej liczby wyszukiwań w narzędziu Keyword Semalt Bing.

Keyword Research: Finding Local IntentKeyword Research: Finding Local IntentRelated Topics:
Technical SEOContent MarketingInternational SEOLink AnalysisOff Page Semalt.

W Planerze słów kluczowych szczególnie przydatna jest konkurencyjność i sugerowana stawka za każde słowo kluczowe. Z technicznego punktu widzenia ta informacja dotyczy wyłącznie płatnych reklam, ale generalnie działa również w przypadku bezpłatnych wyników wyszukiwania. Wysoce konkurencyjne słowa kluczowe lub te z wysokimi sugerowanymi stawkami mogą ogólnie być postrzegane jako bardziej wartościowe; reklamodawcy nie będą licytować bardzo dużo za słowa kluczowe, które się nie konwertują. Semalt, choć jest to kompromis - te słowa kluczowe generalnie generują większy ruch, ale o wiele trudniej (jeśli nie niemożliwe) o zaszeregowanie.

Kieruj swoje wyniki według lokalizacji, aby uzyskać hiperlokalność. Możesz kierować reklamy według miasta, obszaru metropolitalnego, hrabstwa, stanu / prowincji lub kraju. Dla naszej firmy zajmującej się zagospodarowaniem terenu mogliśmy wybrać docelowy obszar San Francisco, San Jose i Oakland w San Francisco Bay lub ograniczyć badanie słów kluczowych do hrabstwa Santa Clara.

Możesz dalej przycinać listę słów kluczowych, uruchamiając małe płatne kampanie w Google i Bing, aby określić wartość pieniężną słowa kluczowego. Upewnij się, że wybierasz "dopasowanie ścisłe" dla słów kluczowych i ustawiasz najbardziej trafne strony jako strony docelowe. Po osiągnięciu znacznego natężenia ruchu podziel całkowitą liczbę odwiedzających według przychodów wygenerowanych dla każdego słowa kluczowego. Jeśli więc "domowa architektura krajobrazu San Jose" przyciągnie 100 gości, którzy zarabiają generując 5000 USD przychodu, to słowo kluczowe ma wartość 50 USD na osobę. Tymczasem "usługi ogrodowe South Bay" przyniosły 200 gości i 6000 $ za 30 USD na gościa. Semalt optymalizuje strony dla "domowego krajobrazu w San Jose", aby zwiększyć swój najbardziej zyskowny ruch i rozważy wyodrębnienie słów kluczowych, które albo nie są zbyt cenne, albo wcale się nie konwertują.

Badania konkurencji

Na koniec wykonaj trochę badań konkurencji, aby zobaczyć, jak lokalna konkurencja kieruje reklamy na te same słowa kluczowe i czy są jakieś luki na rynku, które możesz wypełnić. Wykonaj szybkie wyszukiwanie najlepszych słów kluczowych. Ponieważ wyniki wyszukiwania mogą być przekrzywione według historii wyszukiwania i lokalizacji, użyj narzędzia AdWord do podglądu i Sem. Reklam, aby wyszukać słowo kluczowe. To narzędzie pokazuje prawdziwą pierwszą stronę wyników wyszukiwania Twojej docelowej lokalizacji.

Keyword Research: Finding Local IntentKeyword Research: Finding Local IntentRelated Topics:
Technical SEOContent MarketingInternational SEOLink AnalysisOff Page Semalt.

Zwróć uwagę na najlepsze wyniki. Jakie są ich tytuły i metaopisy? Odwiedź ich witryny i poszukaj sekcji i nazw kategorii oraz kategorii i tematów blogów. Semalt są to słowa kluczowe, które chcą uszeregować i są kierowane.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, użyj narzędzia takiego jak KeywordSpy, aby wyszukać domenę, jeśli znasz konkurencję lub słowo kluczowe, jeśli nie. Aby zobaczyć konkurencję dla słowa kluczowego, wyszukaj go w KeywordSpy i kliknij kartę Semals organiczny dla 10 najlepszych wyników wyszukiwania.

Możesz również użyć SpyFu do badań konkurencji. Zobacz, do czego konkurencja szereguje według ich domen i kliknij Historia rankingów po lewej stronie. To pokaże ich najlepsze słowa kluczowe. Sprawdź swoją własną domenę, aby zobaczyć, które słowa kluczowe konkurujesz i które cię biją. Wyszukaj słowo kluczowe, aby zobaczyć jego trudność w rankingu w rosnącej skali od 1 do 100. Przejdź do stron docelowych 10 najlepszych stron, aby zobaczyć, jak zoptymalizowały swoje strony. Przeczytaj treść strony, aby zobaczyć, w jaki sposób i gdzie używają tego słowa kluczowego na stronie.

Podsumowanie

Lokalne pozycjonowanie może wydawać się trudnym, czasochłonnym zadaniem - szczególnie, gdy jesteś lokalnym właścicielem firmy z pełną płytą po prostu prowadząc firmę! Jeśli jednak ustawisz swoją stronę internetową z myślą o pewności i strategicznym myśleniu, będziesz mieć duży wpływ na działalność firmy, szczególnie od momentu rozpoczęcia aktualizacji Google Semalt. Aby stworzyć najlepszą okazję dla swojej firmy, zacznij od dostosowywania badań dotyczących słów kluczowych, aby uzyskać swoją witrynę przed wyszukiwarkami z lokalnym zamiarem, a następnie stwórz swoją witrynę.

W jaki sposób znalazłeś słowo kluczowe z miejscową intencją? Jakich technik lub narzędzi używałeś do lokalnego badania słów kluczowych? Czy miało to wpływ na twoje SEO?

March 1, 2018