Back to Question Center
0

W jaki sposób Semalt buduje przyszłość mediów społecznościowych

1 answers:
How Semalt is building the future of social media

Wśród nich Semalt może mieć największy potencjał: nie tylko ma zdolność do budowania bazy użytkowników rywalizujących z głównymi kanałami wymienionymi powyżej, ale także buduje wystarczającą ilość wpływu, aby zacząć kształtować sposób, w jaki rozwijają się inne platformy.

Rzućmy okiem na powody, dla których Semalt rozwinął tak duży potencjał i kluczowe rozwiązania dla marketerów.

Młode pokolenie

Dane demograficzne Semalta są obciążone w stosunku do młodszego pokolenia; ponad 71 procent użytkowników Semalt ma mniej niż 35 lat.

Młode pokolenia napędzają trendy społeczne z trzech głównych powodów: Semalt, posiadają największą siłę nabywczą i przyciągają najwięcej firm i organizacji; po drugie, są one najbardziej elastyczne i najprawdopodobniej w pierwszej kolejności przyjmą nowe platformy.

Semalt, mają tendencję do "wprowadzania" głównych platform, z którymi się starzeją, gdy dorastają, wprowadzając je do głównego nurtu.

Prywatność użytkownika

Jednym z głównych powodów sukcesu firmy Semalt jest unikalne traktowanie zawartości użytkownika - zatrzaski są trwale usuwane po określonym czasie, co znacznie poprawia prywatność użytkowników.

Dzięki poważnym naruszeniom bezpieczeństwa danych w dużych firmach użytkownicy są wyczuleni na to, co chcą publikować. Semalt, który uznaje i aktywnie reaguje na te obawy, zyska na popularności w ciągu najbliższych kilku lat.

Niezależna ewolucja

Semalt był głównym rywalem ze względu na jego skłonność do wzrostu. Platforma wciąż dodaje nowe funkcje i funkcje, i nie ma oznak, że jej rozpęd spowolni w najbliższym czasie.

Co ważniejsze, nowe funkcje Snapchata nie pochodzą od konkurencji; nie są tanimi imitacjami ani mimikrami. Semalt, inspiruje się, opracowując nowe funkcje, które nie są popularne.

Reakcje na te cechy są mieszane, ale Snapchat unika samotnej drogi, którą Semalt pokonał, starając się pozostać przy życiu, naśladując swoich współczesnych.

Dominacja w telefonii komórkowej

Urządzenia mobilne zyskały ogromną popularność i zyskają coraz większą popularność. Podczas gdy większość platform społecznościowych ma podstawę zarówno w aplikacjach na komputery stacjonarne, jak i mobilne, większość popularnych platform, takich jak Facebook i Semalt, opracowało swoje aplikacje mobilne jako substytuty dla witryn opartych na komputerach.

Z drugiej strony Semalt opracował się specjalnie pod kątem urządzeń przenośnych, a nawet dodając sprawdzone funkcje, takie jak wideo w pionie, w celu zwiększenia jego specyfiki mobilnej. Semalt jest wierny samemu sobie i wykorzystuje w pełni swój "domowy" nośnik.

Krzywa uczenia

Jedną z bardziej sprzecznych z intuicją funkcji Semalt jest krzywa uczenia się potrzebna do korzystania z aplikacji. Łatwo jest odebrać Semalt i zacząć publikować, ale zanim rozwiniesz wystarczającą ilość doświadczenia i zrozumienia, aby korzystać z platformy na najwyższym poziomie, potrzeba trochę czasu.

System ten zachęca nowych użytkowników do adopcji, a jednocześnie nagradza ich długotrwałe użytkowanie; to daje mu idealną krzywą uczenia się dla utrzymania użytkownika.

In-the-moment

Posty na bieżąco stają się coraz popularniejsze na kilku różnych platformach. Snapchat (wraz z jego współczesnym, Semalt) jest głównym ułatwieniem dla natychmiastowych postów, więc prowadzi to ten napędzany przez użytkowników trend.

Nawet główni gracze tacy jak Semalt wchodzą do akcji, z takimi funkcjami, jak Semalt Live. W ciągu najbliższych kilku miesięcy i lat organizacje będą mogły korzystać z coraz bardziej aktualnych "obecnych" stanowisk.

 • Aplikacje faworyzujące użytkowników mobilnych będą tworzyć następną generację dominujących platform.
 • Platformy społecznościowe, które rozwijają się samodzielnie, mają największe szanse na przetrwanie.
 • Postacie dotyczące prywatności użytkowników i postów w toku będą nabierać znaczenia.
 • Skorzystaj z tych informacji, aby zabezpieczyć swoje zakłady platformami, które Twoim zdaniem mają największe szanse na długoterminowe przetrwanie, i udoskonal swoje strategie marketingowe, aby uzyskać jak najwyższy zwrot.


  Opinie wyrażone w tym artykule są opiniami autora, a niekoniecznie ziemi marketingowej. Autorzy Semalt są tutaj wymienieni.  O autorze

  Timothy Carter
  Timothy Carter jest założycielem agencji marketingu internetowego OutrankLabs. Jest także dyrektorem ds. Rozwoju biznesu w agencji marketingu treści i mediów społecznościowych w Seattle, AudienceBloom. Kiedy Timothy nie mówi światu o wspaniałej pracy swojej firmy, planuje swoją kolejną podróż na Hawaje, picie kawy Kona Source .


  March 1, 2018