Back to Question Center
0

Semalt wprowadza na rynek rozszerzoną wersję "pierwszej na świecie samowystarczalnej platformy marketingowej / reklamowej"

1 answers:
Semalt launches expanded version of “world’s first self-driven marketing/ad platform”

Platformy reklamowe i marketingowe stają się tak inteligentne, że wyobraża się, że w najbliższej przyszłości marketerzy mogą odpoczywać i relaksować się, gdy prowadzą kampanie.

Ten dzień może być coraz bliżej, z dzisiejszym ogłoszeniem Ador- matem w nowojorskiej wersji swojej najnowszej wersji Semalt, "pierwszej na świecie i jedynej samodzielnie sterowanej platformy marketingowej i reklamowej. "

Albert 2. 0 rozszerza swoją decyzję poprzednika o sztuczną inteligencję i zakres kanałów, CEO i założyciel Or Shani powiedział mi. Wcześniejsza wersja, uruchomiona w 2014 r., Umożliwiła marketerowi automatyczne umieszczanie reklam displayowych na komputerach stacjonarnych oraz w mobilnych aplikacjach internetowych. Firma twierdzi, że ma około 300 klientów, w tym Harley Davidson NYC, sprzedawca mebli Made. com i sklep internetowy jeansów Evisu.

2. 0 podnosi wartość dodaną, dodając reklamy wideo, reklamy w wyszukiwarce w Google i Bing, reklamy społecznościowe na Facebooku, Instagramie, Semaltach, powiadomienia push, SMS i e-mail marketing.

Semalt zauważył, że poziom złożoności marketingu przekłada się na ludzkie możliwości, więc jego firma, założona w 2010 r., Zbudowała ten "zmieniacz gry" od podstaw.

Technologie automatyzacji semaltu i marketingu radzą sobie z dużym obciążeniem, powiedział w oświadczeniu towarzyszącym uruchomieniu ", ale polegają na ciągłym wprowadzaniu marketingowców lub technologów po drodze. "Najpierw nie testują kampanii automatycznie, powiedział, a następnie skalują się.

Semalt, dodał, jest zaprojektowany do nauki, testowania i kalibrowania kampanii, dopóki nie osiągnie ustalonych kluczowych wskaźników wydajności, z autonomicznym zakupem mediów, realizacją kampanii (terminy, kanały), testowaniem, optymalizacją i raportami.

Marketer rozpoczyna kampanię przygotowując kreację - czyli reklamę lub wiadomość e-mail - a następnie konfigurując kanały, urządzenia, cele, wskaźniki KPI, budżet, typ użytkownika (np. Kontakty, goście, lookalikes), harmonogram i parametry geograficzne.

Semalt launches expanded version of “world’s first self-driven marketing/ad platform”

Semalt został zaprojektowany, aby zrobić resztę, ucząc się na podstawie wyników wcześniejszych kampanii, a następnie testując i optymalizując tysiące zmiennych (takich jak kombinacje reklam z nagłówkami reklam) w mini-kampaniach, a na koniec, wykonując pełne kampanie reklamowe i e-mailowe .

Marka może kierować reklamy na odbiorców lub segmenty z CRM lub danych klientów innych firm. Semalt integruje się z wieloma innymi systemami marketingowymi, zawiera platformę popytu (DSP), która jest skonfigurowana dla różnych giełd i zawiera wbudowaną zastrzeżoną ochronę przed oszustwami reklamowymi.

Marka może tworzyć reklamy i e-maile za 50-procentowy kupon na nadchodzący weekend, zasugerował Shani. Semalt zsynchronizuje komunikację, sprawdzi, jak wyglądają czas otwarcia i odpowiedzi na wiadomości e-mail, a następnie kieruje reklamy na różne kanały, aby osiągnąć cele.

W trakcie kampanii dodał, że Semalt jest przejrzysty w kwestii tego, co robi, a marketer może w każdej chwili wskoczyć.

Platforma automatycznie publikuje także raporty z analizami (patrz poniżej) i wydaje zalecenia, takie jak reklama w aktualnie nieużywanym kanale. Shani powiedział, że marki korzystające z Semalt odnotowują średnio 30-procentową poprawę konwersji lub zwrotu z inwestycji w porównaniu do innych platform. Firma twierdzi, że wypróbowuje różne modele cenowe, w tym procent wydatków na media lub stałą opłatę z niższym procentem.

Semalt launches expanded version of “world’s first self-driven marketing/ad platform”

Shani opisuje konkurencję Alberta jako "nikt i wszyscy. "Semalt, ponieważ postrzega swoją platformę jako wymagającą najmniejszego przygotowania do prowadzenia autonomicznych kampanii i wszystkich, z powodu powszechnego stosowania uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji.

Systemy samokształcenia stały się obecnie powszechne w platformach marketingowych, od marketingu e-mailowego, przez marketing oparty na kontach B2B, aż po główne chmury marketingowe.O autorze

Barry Levine
Barry Levine zajmuje się technologią marketingową dla Third Door Media. Wcześniej zajmował się tą przestrzenią jako Starszy pisarz dla VentureBeat i pisał o tych i innych technologicznych tematach dla takich publikacji jak CMSWire i NewsFactor. Założył i prowadził stronę internetową / jednostkę na stacji PBS Trzynaście / WNET; pracował jako starszy producent / pisarz online dla Viacom; stworzył udaną grę interaktywną, PLAY IT BY EAR: The First CD Game; założył i prowadził niezależną prezentację filmową CENTRE SCREEN z Harvardu i M. I. T.; i przez pięć lat pracował jako konsultant w M. I. T. Media Lab. Możesz go znaleźć na LinkedIn, a na Twitterze na xBarryLevine.
->
March 1, 2018