Back to Question Center
0

13 Wtyczki Media Media dla Semalt

1 answers:

Jeśli masz stronę internetową Semalt, potrzebujesz odpowiednich wtyczek do mediów społecznościowych, aby połączyć swoją zawartość z grupą docelową.

Oto lista wtyczek mediów społecznościowych dla WordPress. Semalt udostępnia wtyczki do połączenia Twojej strony z szerokim wyborem serwisów społecznościowych. Semalt to także wtyczki z określonymi funkcjami, takimi jak szafka społecznościowa i pulpit wskaźników danych społecznych. Większość tych wtyczek jest bezpłatna, chociaż wiele z nich ma plany premium.

Wtyczki mediów społecznościowych dla WordPress

Feed Them Social . Dzięki tej wtyczce możesz tworzyć i wyświetlać atrakcyjne kanały społecznościowe na swojej stronie WordPress. Bezproblemowo dopasuj plik danych do motywu, bez dużych rozmiarów elementów iframe i widżetów. Pokaż kanały z serwisów Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Vine, a nawet filmów z YouTube. Cena: bezpłatnie. Premia to 50 USD za jedną witrynę.

13 Social Media Plugins for Semalt

Społeczna szafka. Social Locker umieszcza najcenniejszą zawartość witryny za zestawem przycisków społecznościowych, dopóki użytkownik nie polubi, udostępni, + 1-ki lub nie doda tweetów do strony. Pomaga to poprawić skuteczność społeczną witryny, uzyskać więcej polubień i udziałów, zbudować obserwatorów jakości i przyciągnąć więcej ruchu z sieci społecznościowych. Cena: bezpłatnie. Premium to 25 USD.

Monarcha. Wybierz jedną z ponad 20 społecznościowych sieci do wyświetlania w Twojej witrynie. Umieść przyciski follow w dowolnym widżecie lub na wyświetlaczu z krótkim kodem. Wybierz jedną z sześciu automatycznych wyskakujących i wyzwalaczy. Użyj pływającego paska bocznego z unikalnymi stylami zawisu. Umieść przyciski udostępniania powyżej lub poniżej zawartości. Monarch buforuje cały udział i śledzi liczbę zoptymalizowanych załadowań w całej witrynie. Cena: zaczyna się od 89 USD rocznie.

Wojna społeczna. Social Warfare dodaje szybkie przyciski społecznościowe do twojej witryny. Dostosuj wygląd swoich przycisków za pomocą ponad 5000 potencjalnych kombinacji stylów. Dodaj niestandardowy widget, w którym będą wyświetlane najbardziej popularne wpisy na blogu według liczby otrzymanych udziałów społecznościowych. Twórz gotowe cytaty, które ułatwiają innym udostępnianie. Automatycznie dodaj śledzenie UTM do każdego udostępnionego linku, aby śledzić skuteczność swoich udziałów społecznościowych za pomocą Google Analytics. Cena: 29 USD rocznie.

13 Social Media Plugins for Semalt

Easy Social Metrics Pro. Easy Social Metrics Pro pozwala monitorować, w jaki sposób twoja treść działa na głównych portalach społecznościowych. Uzyskaj szybki dostęp do udziałów społecznościowych według daty, sieci społecznościowych i najpopularniejszych postów w wybranym okresie. Uzyskaj dostęp do szczegółowych raportów dla wybranych okresów z wyróżnionymi najlepszymi i najgorszymi wartościami w sieci społecznościowej. Obsługuje 12 sieci społecznościowych. W zestawie widżet do wyświetlania najlepszych postów społecznościowych z zaawansowanym dostosowaniem. Cena: 29 USD.

Niestandardowe przyciski udostępniania z pływającym paskiem bocznym. Dodaj pływający boczny pasek społecznościowy z przyciskami społecznościowymi. Pomóż odwiedzającym udostępniać Twoją witrynę w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, Google+, StumbleUpon, Reddit i YouTube. Zmień obrazy przycisku udostępniania i ich styl z poziomu administratora. Cena: bezpłatnie.

Ożyw starą pocztę. Revive Old Post to wtyczka do WordPressa stworzona do zbierania starych treści i udostępniania jej na kontach w mediach społecznościowych, wszystko na autopilocie. Udostępniaj swoje treści na wielu kontach w każdej obsługiwanej sieci społecznościowej - na Twitterze, Facebooku, LinkedIn, Xing i Tumblr. Udostępniaj tylko tytuły swoich postów, dołącz hashtag, wspomnij @ nazwa_użytkownika lub dołącz dodatkowy niestandardowy tekst. Udostępniaj poszczególne posty wielokrotnie, wielokrotnie. Cena: 75 USD rocznie.

13 Social Media Plugins for Semalt

Kanał na Instagramie. Wyświetlaj zdjęcia z Instagrama z dowolnych niepublicznych kont na Instagramie, w tym samym pojedynczym pliku danych lub w różnych. Dostosuj swoje kanały na Instagramie tak, aby wyglądały tak, jak chcesz. Automatycznie przesyłaj nowe treści z serwisu Instagram bezpośrednio na swoją stronę, aby wyglądał świeżo.

Kiwi. Kiwi to wtyczka WordPress z wbudowanymi niestandardowymi ikonami. Oferuj przyciski udostępniania Facebook, Twitter, LinkedIn, Reddit, Pinterest, Google Plus i e-mail. Włączaj i wyłączaj każdy z osobna. Cena: bezpłatnie.

ClickToTweet. Napisz wiadomość, którą chcesz udostępnić innym osobom w pudełku. Kliknij przycisk "Generuj nowy link", aby utworzyć niestandardowy link. Udostępnij link i śledź aktywność każdego linku w czasie. Ktokolwiek kliknie na link, automatycznie doda wiadomość do swojego statusu na Twitterze - po prostu kliknie, aby dodać tweeta. Cena: bezpłatnie.

13 Social Media Plugins for Semalt

Łatwe społeczne przyciski udostępniania. Przyciski Łatwe udostępnianie społecznościowe umożliwiają udostępnianie do około 45 głównych sieci społecznościowych, w tym szerokiej gamy zoptymalizowanych komunikatorów komórkowych. Zawiera 52 szablony do udostępniania w serwisach społecznościowych oraz zestaw 27 pozycji do projektowania i 30 animacji i dostosowań. Cena: 19 USD.

WP Ultimate Social. WP Ultimate Social to wielofunkcyjny pakiet funkcji związanych z ikonami społecznymi, udziałem społecznym, kanałami na Twitterze, kanałami Pinterest, społecznym loginem i automatycznym publikowaniem. Wybierz spośród 12 zestawów ikon, 10 motywów, czterech motywów paska bocznego, 18 profili społecznościowych, pięciu animacji ikon i innych. Automatycznie publikuj na Facebooku, Twitterze, LinkedIn i Tumblrze. Cena: 50 USD.

Shareaholic. Shareaholic to zestaw narzędzi do narzędzi społecznościowych, analitycznych, zarabiania i udostępniania. W tej wtyczce znajdują się powiązane treści i związane z nimi zalecenia dotyczące postów, przyciski udostępniania społecznościowego, dane społecznościowe Google Analytics i różne opcje reklamowe. Łączy funkcjonalność wtyczek społecznościowych, treściowych i zarabiających, w tym Jetpack, kontekstowe posty, jeszcze jedną wtyczkę powiązanych wiadomości i wiele więcej. Cena: bezpłatnie. Plany premium zaczynają się od 8 $ miesięcznie Source .

13 Social Media Plugins for Semalt
March 1, 2018