Back to Question Center
0

11 nowych książek e-commerce dla Semalt 2017

1 answers:

Wiosna jest tutaj, mniej więcej. Czas spojrzeć na nowe książki e-commerce. Semalt to tytuły marketingu cyfrowego, reklamy natywne, strategie platform, handel oparty na tłumie, public relations i praca, która trwa.

Skompilowałem tę listę używając Amazon. Z kategorii "Książki" Amazon wybrałem "Biznes i pieniądze. "Stamtąd wybrałem podkategorię" Procesy i infrastruktura "i wybrano" E-commerce. "Następnie ręcznie wyselekcjonowałem tytuły z tej grupy, na podstawie ocen klientów i relacji z e-commerce. Ponadto wybrałem kilka tytułów z podkategorii "Mały biznes i półka".

Nowe książki e-commerce na wiosnę 2017

Odwieczny sprzedawca: Sztuka tworzenia i marketingu Praca, która trwa przez Ryana Holiday

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Odwieczni sprzedawcy istnieją w każdej kreatywnej branży - ponadczasowych, niezawodnych zasobach i niedoświadczonych producentach pieniędzy, płacąc jak blue annuity. Stworzone, by przetrwać od samego początku, zwiększają wartość w czasie, przedłużając i pokonując wszelkie konkurencje. Ryan Holiday pokazuje czytelnikom, jak tworzyć i sprzedawać własne klasyczne dzieło. Zawiera wywiady z największymi twórcami na świecie i opiera się na głębokim studium klasyki każdego gatunku. Ta książka daje czytelnikom podstawowy zestaw innowacyjnych zasad. Niezależnie od tego, czy masz książkę, biznes, piosenkę czy kolejny świetny scenariusz, ta książka pokazuje przepis na odwieczny sukces. Rozwiń 13 USD. 99; Twarda oprawa 26 USD.

-

Marketing cyfrowy w strefie: Ultimate System for Digital autor David Reske

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Marketing cyfrowy w strefie zapewnia przejrzysty plan, który umożliwia marketingowcom pewność i sukces w marketingu cyfrowym. Naucz się wznosić ponad bój i przyspiesz rezultaty swoich cyfrowych kampanii marketingowych. Uzyskaj pełny obraz rynku i swojego miejsca w nim oraz opracuj strategie i plany, które działają. Unikaj zamieszania związanego z typami dostępnych kampanii, zyskujesz pełne zaufanie do reklam, wiadomości, ofert i treści, które tworzysz. Oprawa zwrotna w wysokości 17 USD. 95.

-

Rzucanie kamieniami w autobusie Google: jak wzrost stał się wrogiem dobrobytu Douglasa Rushkoffa

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Rzucanie kamieniami w Google Bus analizuje, jak połączyć najlepszą naturę ludzką z najlepszymi nowoczesnymi technologiami. Łącząc ze sobą różne wątki - duże dane, wzrost liczby robotów i sztucznej inteligencji, rosnący udział algorytmów w handlu giełdowym, gospodarka gigami, upadek strefy euro - ten przewodnik dostarcza słownictwa dla naszej ekonomicznej chwili i zniuansowanego portretu ludzi i handel na krytycznym rozdrożu. Oprawa w miękkiej okładce 10 USD. 89; Kindle 14 USD. 99.

-

Natywna przewaga reklamowa: buduj autentyczną treść, która rewolucjonizuje marketing cyfrowy i napędza wzrost przychodów Mike Smith

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Produkowane przez marketingowców i prezentowane obok głównych treści redakcyjnych, reklamy natywne przełamują tradycyjną barierę między reklamą a redakcją. Branżowy informator i producent Hearst Ad Mike Smith uważa, że ​​native jest nie tylko tutaj, ale jest przyszłością marketingu. Native Advertising Advantage ujawnia, dlaczego natywne treści są skutecznym narzędziem strategii cyfrowej marketingu każdej firmy i jak wykorzystać ją do tworzenia nowych źródeł przychodów. Rozjaśnij 28 USD. 50; Twarda oprawa 30 USD.

-

Strategia platformy: jak odblokować siłę społeczności i sieci w celu rozwoju firmy autorstwa Laure Claire Reillier i Benoit Reillier

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Rozwijanie działalności opartej na platformie wiąże się z nowymi zasadami zarządzania i zdobywaniem nowych podstaw do konkurowania z innymi platformami i tradycyjnymi firmami. Podczas gdy większość organizacji rozpoczęła teraz transformację cyfrową, niewiele z nich w pełni wykorzystuje moc społeczności. Strategia platformy da ci klucze do zrozumienia, kiedy i jak wdrożyć te innowacyjne modele biznesowe oparte na platformie. Twarda oprawa 51 USD. 95.

-

Dzielenie się gospodarką: koniec zatrudnienia i wzrost kapitalizmu opartego na tłumie (MIT Press) autorstwa Aruna Sundararajana

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Dzielenie się gospodarką wyjaśnia przejście do "kapitalizmu opartego na tłumie" - nowy sposób organizowania działalności gospodarczej, który może zastąpić tradycyjny model skoncentrowany na korporacjach. Ponieważ wymiana handlowa typu peer-to-peer zaciera granice między osobą i profesjonalistą, w jaki sposób wpłynie to na gospodarkę, regulacje rządowe i naszą strukturę społeczną? Opierając się na obszernych badaniach i licznych rzeczywistych przykładach, książka opisuje intrygującą mieszankę "daru" i "rynku" w swoich transakcjach, demistyfikuje nowe technologie blockchain i wyjaśnia oszałamiający wachlarz pojawiających się platform na żądanie. Oprawa zwrotna w wysokości 18 USD. 95; Kindle 9 USD. 45.

-

Prosty wykład na temat public relations: To, o czym myślisz, że jest złe autorstwa Roberta Wynne'a i Dave'a Boone'a

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Naucz się podstaw public relations - jak napisać fascynującą informację prasową, z powodzeniem przetestować media, napisać artykuł redakcyjny, który działa, stworzyć przekonującą kampanię w mediach społecznościowych, zaangażować odbiorców w potężny content marketing i zmierzyć sukces - w tym nie wstęp do sztuki public relations. Nie ma łatwych rozwiązań. Przekonywanie ludzi do kupowania produktów lub usług lub przyczyn wsparcia jest trudne. Ale są taktyki, które działają w Straight Talk About Public Relations . Twarda oprawa 24 USD. 95.

-

Uruchom swoje marzenie: 30-dniowy plan przekucia swojej pasji w zawód przez Dale Partridge

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Szeregowy przedsiębiorca i założyciel StartupCamp. com, Dale Partridge zapewnia konkretny, łatwy do zrealizowania plan dla czytelników chcących założyć firmę, która przyniesie większą swobodę, silniejszą rodzinę i zdrowsze finanse. W Launch Your Dream Partridge oddaje istotę tego kursu w praktyczną, 30-dniową podróż dla czytelników, którzy podążają za swoimi pasjami i realizują swoje marzenia. Uczy czytelników, jak doskonalić swoje pomysły, budować publiczność, budować obecność w Internecie, uruchamiać firmę, zarządzać mediami społecznościowymi, tworzyć piękną markę i tworzyć doświadczenia, które uniemożliwiają klientom rozważanie konkurencji. Rozwiń 9 dolarów. 99; Twarda oprawa 15 USD. 88.

-

Top of Mind: Użyj zawartości, aby uwolnić swój wpływ i zaangażować tych, którzy ci odpowiadają autorstwa Johna Halla

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Biznes nigdy nie jest "sprawiedliwym" biznesem. Zawsze chodzi o związki i ludzkie związki. Kiedy jesteś postrzegany jako wartościowy, godny zaufania partner, możliwości są nieograniczone. Osiągnij sukces, tworząc i rozwijając relacje oparte na treści, które utrzymują Ciebie i Twoją markę Top of Mind . Kindle 24 USD. 70; Twarda oprawa 26 USD.

-

Treść - Atomowy element marketingu: ostateczny przewodnik po strategii content marketingu autorstwa Rebecca Lieb

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Treści są najbardziej krytycznym elementem każdej kampanii marketingowej. Znalezienie udanej równowagi między marketingiem treści i strategią treści jest trudne, ale niezbędne. Dzięki wywiadom starszych sprzedawców w wiodących markach na świecie, Treść - Atomowa Particle of Marketing bada, w jaki sposób treść funkcjonuje w szerszym kontekście całego marketingu, a także w kwestiach organizacyjnych i podejmowaniu decyzji. Oprawa w miękkiej okładce 19 USD. 19.

-

The Qihoo 360 Way: Strategie połączeń z klientami, które wychwytują wartość i napędzają wzrost od globalnego eksperta w zakresie bezpieczeństwa w Internecie autorstwa Zhou Hongyi

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

W The Qihoo 360 Way , Zhou Hongyi, współzałożyciel i przewodniczący Qihoo 360 Technology, ujawnia strategie i taktyki, których używał do przyciągnięcia pół miliarda użytkowników do darmowego programu antywirusowego swojej firmy-360- a następnie wykorzystał tę bazę do napędzania ogromnych strumieni przychodów. Zhou pokazuje, jak każda firma, bez względu na to, jak duża lub mała, może wykorzystać przewagę konkurencyjną dzięki solidnym, inteligentnym produktom i strategiom online. Po drodze Hongyi zabierze Cię w podróż przez Internet Age, dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat wszystkiego, od losów Netscape, geniuszu Apple i pułapek Microsoft Vista po kluczową rolę telefonów komórkowych, przyszłości urządzeń przenośnych oraz wejścia i wyjścia "Internet +. " Twarda oprawa 35 USD Source .

-

March 1, 2018