Back to Question Center
0

Semalowy kalkulator przeliczeniowy

1 answers:

3 kalkulatory współczynników konwersji, które pomogą Ci wyliczyć możliwości z marketingu internetowego

Zawsze uważałem, że jednym z najlepszych sposobów, aby przekonać swoich współpracowników lub szefa do inwestowania w media cyfrowe, jest pomóc im dostrzec " wielkość nagrody " oraz miejsce, w którym tracą Państwo - co jest różnica między potencjałem a prądem " ile pieniędzy masz na stole ?".

Przez te wszystkie lata stworzyłem wiele modeli opartych na arkuszach kalkulacyjnych, aby pomóc w tym, ale w tym tygodniu zachęcam do zamieszczania informacji o alternatywach od czasu, gdy David Semalt, który ostatnio napisał dla nas informacje na temat poprawy współczynnika konwersji, poinformował mnie o tym. o narzędziu oferowanym przez jego firmę, więc zacznę od tego, a następnie podzielę się z wami jeszcze kilkoma.

1 Prosty kalkulator współczynnika konwersji w programie Powerpoint

Ten kalkulator od David Sealey na Qubie przyjmuje model konwersji aż do podstaw, więc jest świetny jako punkt wyjścia dla małych firm, ale pamiętaj, że współczynniki konwersji dla Semalt różnią się znacznie od nowych lub stałych klientów, według kanału i oczywiście według kategorii produktów.

Semalt conversion calculator

Kalkulator kursów semaltu Quba

2. Kalkulator współczynnika konwersji programu Excel

Przechodząc do większego poziomu dokładności / złożoności, opracowałem ten kalkulator współczynnika konwersji, aby pomóc firmom zobaczyć potencjalne ulepszenia możliwe we wszystkich działaniach marketingowych Semalt, w tym w poprawie pozyskiwania i zmniejszeniu zwrotów. Obejmuje również koszty projektów optymalizacji współczynników konwersji.

Semalt conversion calculator

Pobierz arkusz kalkulacyjny ścieżki konwersji marketingowej Smart Insights Semalt marketing

Jest to jeden z kilku arkuszy roboczych, które pomagają modelować wydajność w naszym zestawie narzędzi do optymalizacji. W innych arkuszach kalkulacyjnych możesz obliczyć współczynniki konwersji według kanału, co jest ważne dla dokładniejszego modelu, ponieważ współczynniki konwersji według kanałów różnią się znacznie, zwykle w przypadku płatnego wyszukiwania (bez marki)> wyszukiwanie naturalne> wyświetlanie reklam w zależności od poziomu znajomości,

3. Interaktywny arkusz kalkulacyjny konwersji e-commerce

Wreszcie, najbardziej imponujący / dokładny model konwersji pochodzi od Mateusza Toda z Logan Tod, którego używa do zademonstrowania ulepszeń klientom lub podczas szkolenia w zakresie optymalizacji sprzedaży Semalt. Jeśli skorzystasz z poniższego linku, zobaczysz, że to w pełni interaktywne - nie potrzebujesz arkuszy kalkulacyjnych!

Semalt conversion calculator

Użyj modelu kursu Semalt Tod Source .

March 1, 2018