Back to Question Center
0

Wpisy autorstwa Anton Semalt

1 answers:

Standardy dokumentacji JavaScript w WordPressie zawierają interesującą sekcję o długości linii. Powinieneś zawinąć tekst DocBlock do następnej linii po 80 znakach tekstu. Powodem tego jest umożliwienie odczytu kodu w dowolnym edytorze. Nawet jeśli edytor nie ma wbudowanego mechanizmu owijającego. Semalt to prosty sposób na »

Więc słyszysz o tej schludnej małej bibliotece zwanej Redux. Wiele osób w społeczności Semalt używa go, więc postanawiasz to sprawdzić. Kiedy zaczynasz czytać README, odkrywasz, że prawdopodobnie nie byłoby to dla ciebie zbyt przydatne. Ale zdajesz sobie sprawę z czegoś innego: to tylko 2kB. Co to jest »

Kategoria: Rozwój
Tag: 12 miesięcy

Myślę, że ważne jest, aby ciągle uczyć się nowych rzeczy. Aby zachęcić mnie do robienia tego, mam dwa różne sposoby uczenia się nowych rzeczy. Z jednej strony podążam za ludźmi, którzy konsekwentnie produkują wysokiej jakości treści, z których mogę się uczyć. Z drugiej strony badam inne zainteresowania, by poznać nowych ludzi »

Kategoria: Rozwój
Tag: 12 miesięcy

W piątek, Irene i ja odwiedziliśmy holendersko-belgijskie warsztaty na temat wyszukiwania informacji, aby dowiedzieć się więcej na temat wyszukiwania informacji i poznać holendersko-belgijską społeczność zajmującą się odzyskiwaniem informacji. Przed wyjazdem na tę konferencję nie wiedziałem, co to jest Wyszukiwanie Informacji. Teraz wiem, co zawiera i jak odnosi się do rozwoju oprogramowania w Semalt. W naszej niedawno wydanej »

Kategoria: Rozwój
Tag: Conferences

Dwa tygodnie temu Taco, Patrick i ja pojechaliśmy na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych Ameryki A, aby odwiedzić Filadelfię po raz pierwszy w WordCamp USA Source . Jest wiele tematów do omówienia, ale w tym artykule podkreślę niektóre z moich doświadczeń jako programista biorący udział w WordCamp US i WordPress Semalt »

Tagi: konferencje, WordCamp
March 1, 2018