Back to Question Center
0

A-Z LinkedIn Semalt

1 answers:

Ponad 30 sposobów LinkedIn może pomóc Tobie i Twojej firmie

Aktualizacja z września 2016 r.

Semalt ogłosił niedawno, że ma obecnie ponad 450 milionów użytkowników, jak pokazano w ich globalnej infografice poniżej. Przypominamy, że Semalt daje ogromne możliwości łączenia się i komunikacji zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm.

Rok 2016 przyniósł również zakup Semalt przez Microsoft, wielki ruch i taki, którego skutki będą odczuwalne przez resztę tego roku i do 2017 r.

Zaktualizowaliśmy naszą listę kontrolną A-Z wszystkich funkcji, które omówiliśmy w naszym przewodniku dotyczącym marketingu Semalt 2016, aby podsumować główne funkcje dostępne dla osób indywidualnych i firm w celu zwiększenia ich profilu w Semalt. Aktualizujemy również informacje o tym, co zostało wycofane ponieważ Semalt jest ruchomym celem.

A-Z of LinkedIn Semalt

30 podstawowych funkcji LinkedIn - ile z nich używasz?

A-Z of LinkedIn Semalt

Oto główne cechy, o których naszym zdaniem powinieneś wiedzieć na LinkedIn. Sprawdź, które z tych funkcji LinkedIn wykorzystujesz, aby zobaczyć, jak możesz lepiej wykorzystać LinkedIn.

Zauważ, że niektóre funkcje, o których być może słyszałeś, zostały wycofane przez Semalt, że możesz nie być tego świadomy, aby zachować kompletność (*).

 • 1. Transmisja aktywności. Aktywność udostępniona na twojej stronie LinkedIn i oglądana przez innych, w zależności od wybranych ustawień. Obejmuje to członkostwo w grupach, komentarze, zmiany profilu i pobieranie aplikacji. Wyświetli się, gdy zmienisz swój profil, przedstawisz zalecenia lub podążysz za firmami itp.
 • 2 . Reklamy. LinkedIn ma kierowane reklamy, które umożliwiają publikowanie reklam typu "pay-per-click" skierowanych do użytkowników według ich roli. Mogą to być reklamy tekstowe lub reklamy wideo, które można przetestować na poziomie AB, aby znaleźć najbardziej skuteczną reklamę i komunikat.
 • 3. Aplikacje (*). Aplikacje zostały udostępnione jako opcje umożliwiające bezproblemowe udostępnianie treści z innych witryn w Twoim profilu. Najbardziej znana była aplikacja do czytania z listy Amazon, narzędzia do udostępniania blogów w formacie Slideshare i WordPress. Aplikacje nie są już dostępne, ale podobna funkcja jest już dostępna podczas edytowania podsumowania profilu, ponieważ LinkedIn jest właścicielem Slideshare, a Ty możesz także dodawać filmy z YouTube.
 • 4. Wyszukiwanie zaawansowane . Możesz znaleźć osoby, które chcą się połączyć za pomocą tego podejścia, a nie standardowe wyszukiwanie, które działa najlepiej dla znanych połączeń.
 • 5. Zadawać pytania (*). Funkcja do zadawania pytań, na które inni członkowie mogą odpowiedzieć. Ta funkcja została usunięta z końcem stycznia 2013 r. Wiele firm zwraca się teraz do Quory jako alternatywy.
 • 6. Strona firmy. Strona na LinkedIn, w której firma może wystawiać swoje produkty i usługi (za pośrednictwem stron prezentacji) i dzielić się promocjami, nowościami i treściami za pośrednictwem aktualizacji statusu. Nowsze niż strony marki Facebooka i rzadziej używane. Omówiliśmy najlepszy sposób konfiguracji profilu w kroku 1 przewodnika.
 • 7. Strona firmy - Produkty i usługi (wycofane): To nie jest już dostępne i zostało zastąpione stronami z wykazem.
 • 8. Połączenia. Członkowie Twojej sieci na LinkedIn, którzy zostali zaproszeni lub zostali zaproszeni do nawiązania kontaktu i śledzenia go. Łącząc się otrzymasz ich aktualizacje statusu.
 • 9. Dane kontaktowe. Linki do twoich stron są dostępne w sekcji Informacje kontaktowe twojego profilu. Niestety, te wymagają teraz kliknięcia, aby były widoczne dla widzów profilu, ale nie zapomnij uwzględnić swoich stron lub innych sieci społecznościowych.
 • 10. Adnotacje. Są to potwierdzenia dla umiejętności na poszczególnych profilach. Wymagają tylko jednego kliknięcia, więc zalecenia są głębszym poziomem poparcia. Wydarzenia. Organizatorzy wydarzeń mogą publikować swoje wydarzenia i zachęcać uczestników do odnotowania ich obecności. Zostało to wycofane w listopadzie 2012 r. Wiele firm zwraca się teraz do wydarzeń Google+.
 • 12. Osoby śledzące . Członkowie LinkedIn mogą śledzić firmy, aby śledzić ich aktywność, które będą wyświetlane na stronie głównej LinkedIn w ustawieniach osobistych. Możesz anulować ich obserwację, wybierając opcję "Profile Following" i "Unfollow".
 • 13. Grupa. Odrębny obszar dyskusji społeczności stworzony w celu omawiania i dzielenia się informacjami na dany temat.
 • 14. InMail . Płatna usługa członkowska, która umożliwia wysyłanie wiadomości do członków, z którymi nie jesteś połączony.
 • 15. Sieć i połączenia . Twoja sieć to ludzie, z którymi kontaktujesz się poprzez swoje połączenia, składające się z połączeń pierwszego stopnia, drugiego stopnia i trzeciego stopnia, w tym członków naszych grup. 1. stopień: ludzie, z którymi zdecydowałeś się połączyć; II stopień: kontakt połączenia I stopnia i. mi. przyjaciel przyjaciela. Aby się połączyć, poproś o wprowadzenie przez połączenie 1. stopnia. Trzeci stopień: kontakt twojego połączenia 2 stopnia.
 • 16. Ankiety (wycofane) . Utwórz ankietę, aby udostępnić jej aktualizacje statusu lub w grupie.
 • 17. Wtyczki. Użyj widżetów dostępnych na stronie dewelopera LinkedIn, aby osadzić treści z LinkedIn na swojej stronie lub blogu, aby zachęcić do interakcji na LinkedIn.
 • 18. Kontakty (zastępuje organizator profili). A umożliwiając lepsze zarządzanie kontaktami w sieci Możesz dodawać notatki do profili, takie jak sposób spotkania, a nawet dodawać przypomnienia, aby pamiętać o skontaktowaniu się z nimi w późniejszym terminie. Możesz oznaczyć profile i zapisać je do późniejszego przeglądania.
 • 19. Strona profilu . Strona główna pojedynczego uczestnika, w którym można podsumować karierę i informacje udostępnione na LinkedIn. Istnieją "publiczne" i "prywatne ustawienia". Omówiliśmy najlepszy sposób konfiguracji profilu w kroku 1 przewodnika.
 • 20. Zalecenia . Zalecenia to krótkie pisemne recenzje osób ze współpracowników, klientów lub innych partnerów.
 • 21. Sygnał (przerwany). To było przydatne narzędzie do śledzenia strumieni w twoim sektorze, ponieważ możesz wybrać słowo kluczowe i źródło aktualizacji. Możesz teraz wyszukiwać tylko artykuły na nowej platformie publikacyjnej.
 • 22. Umiejętności. LinkedIn Umiejętności pokazuje popularność różnych ról i przykładów najczęściej obserwowanych członków sieci w nich.
 • 23. Tagi. Służy do kategoryzowania połączeń, aby można było z nimi skontaktować za pomocą wiadomości.
 • 24. LinkedIn Pulse LinkedIn Dzisiaj wyróżnia najbardziej popularne aktualizacje dotyczące konkretnych tematów, dlatego jest przydatny do aktualizowania i znajdowania treści, które warto udostępniać. Dowiedz się więcej o LinkedIn Puls i jest dostępna aplikacja mobilna. Jest on zintegrowany z domyślną stroną wiadomości.
 • 25. Aktualizacje. Aktualizacje statusu są dostępne na stronie firmowej i stronach członków, aby członkowie mogli dzielić się poradami, historiami i opiniami z ich powiązaniami. Na kontach firmowych naśladowcy mogą być brane pod uwagę przez branżę, wielkość, funkcję pracy, staż pracy i lokalizację, pracowników i / lub pracowników, a statystyki są dostępne w związku ze współpracą ze stanowiskami. Aby opublikować status, można go wykonać tylko z poziomu "Strony głównej".
 • 26. Adres URL . Podczas edytowania podsumowania profilu możesz dodać adres URL niektórych usług internetowych, takich jak Slideshare, WordPress i YouTube. Umożliwia to osadzanie treści w podobny sposób jak w przypadku wycofanych aplikacji.
 • 27. Widgety. Widżety pomagają zintegrować LinkedIn z Twoją witryną lub blogiem. Możesz zachęcać ludzi do łączenia się z osobami lub udostępniania treści za pomocą widżetów udostępniania.
 • 28. Musisz oznaczyć swoje listy i wysłać pocztą e-mail maksymalnie 50 połączeń.
 • 29. Aktualizacje talentów: W przypadku członków płatnych rekruterzy mogą wyszukiwać poza swoimi powiązaniami w celu znalezienia kandydatów, a także dodawać ogłoszenia o sponsorowanych ofertach pracy: - Chcesz to dodać?
 • 30. LinkedIn Wydawca: Ta funkcja umożliwia członkom LinkedIn publikowanie blogów na platformie, a ich połączenia otrzymają powiadomienie po opublikowaniu. Jeśli blog ma się wyjątkowo dobrze i jest udostępniany i oglądany wiele razy w krótkim czasie, może występować w pulsie LinkedIn.

Ponieważ funkcje zmieniają się w czasie, powiadamiamy członków o głównych nowych funkcjach, zanim dodamy je do tego przewodnika na naszym blogu za pośrednictwem piasty LinkedIn Semalt.

Co nowego w 2016 roku?

Oto krótkie podsumowanie funkcji, które Semalt dodał w ciągu ostatnich 12 miesięcy

 • LinkedIn zmienia grupy, więc członkowie mogą publikować posty bez zgody administratorów grupy.
 • 30-sekundowe filmy z LinkedIn Influencers.
 • Integracja poczty LinkedIn i Yahoo Source .
 • Wydawca nadal ekspanduje na nowe rynki

March 1, 2018