Back to Question Center
0

BONY WEB wyjaśnione przez Semalt Islamabad Expert

1 answers:

Dla większości właścicieli witryn eCommerce kontrolowanie botów wyszukiwarek jest jednym z najważniejszych aspektów marketingu cyfrowego . Na przykład, ludzie wykorzystują taktyki, takie jak wyszukiwarki , aby zarządzać i monitorować odwiedzających w witrynach. Te boty odwiedzają strony internetowe i odwiedzają informacje znajdujące się na ich stronach internetowych. Większość robotów wyszukiwarki działa na kryterium zawartym w tym podręczniku SEO dostarczonym przez Michaela Browna, czołowego eksperta z Semalta .

Aby zindeksować całą zawartość witryny, boty obecne w sieciach wyszukiwania działają zgodnie z plikiem "htacccess - flower facinator.file" znajdującym się w folderze witryny. Dla osób posiadających różne witryny eCommerce, istnieje wiele okazji, w których strony stawiają różne środki w równaniu wykonania jako standardową rolę Search Engine Bots .

W celu indeksowania treści dostępnych w witrynach internetowych wyszukiwarki wykorzystują wizytę optymalizacyjną na swojej stronie internetowej. Twórcy stron internetowych mają moc przechodzenia na stronę i indeksowania całej zawartości sieci. Jednak boty wyszukiwarek mają taką możliwość .

Jak działają roboty wyszukiwarek

Booty wyszukiwarek działają jak proste programy pobierania danych. Wiele osób może się zastanawiać, co jest pająkiem wyszukiwania i jak działają te agenty wyszukiwania. Na przykład, boty mogą odczytywać i uzyskiwać dostęp do wielu informacji obecnych w sieci wyszukiwania przez dłuższy czas. W podobny sposób pomagają również w tworzeniu katalogu wyszukiwarki, w którym różne zapytania generują swoje SERP .

Istotne jest, aby zoptymalizować witrynę, aby uzyskać jak najwięcej wyników wyszukiwania, jak to możliwe. Na przykład ludzie umieszczają plik robots.txt w katalogu głównym strony internetowej zakładnika. Ilekroć te boty odwiedzają twoją stronę, szukają tego pliku do celów indeksowania. Później zbierają informacje, które sumują się w bazie danych wyszukiwarki. Po zakończeniu tego procesu wyniki wyszukiwania są dostępne dla osób, które mogą je wyszukać i znaleźć.

W niektórych przypadkach roboty wyszukiwarek mogą nie być w stanie znaleźć witryny. W takim przypadku witryna może zawierać fragmenty, które mogą nie być dostępne do indeksowania. Zjawisko to może spowodować utratę pozycji w rankingu wyszukiwarek .

Jak działają wyszukiwarki

Wyszukiwarki zależą od tego, jakie pająki wyszukiwania znajdują w swoich wyszukiwaniach. Na przykład, gdy nowa strona internetowa rejestruje się w celu przeszukiwania, witryna wyszukiwarki musi odkryć wszystkie dostępne informacje do indeksowania. Kilka reguł zawartych w pliku robots.txt pomaga w jego wykonaniu. Z ich bazy danych strona internetowa wyszukiwarki może być w stanie wykonywać różnorodne zadania i uzyskiwać liczne wyniki wyszukiwania dla różnych słów kluczowych .

Wniosek

Wiele witryn e-commerce korzysta z dostępnej, działającej strategii marketingu internetowego. Na przykład ludzie optymalizują swoje witryny do indeksowania w sieciach wyszukiwarek, takich jak Google. Boty wyszukiwarek pomagają w wykonywaniu różnych działań użytkowników witryny, z których większość wiąże się z personalizacją. Co więcej, ludzie mogą nadal korzystać z funkcji indeksowania na swoich stronach internetowych, a także z innych aspektów marketingu cyfrowego. Ten artykuł o SEO może nauczyć cię, jakie są sieci wyszukiwania pająków i jak te roboty przeszukują swoje zadania. Możesz także dowiedzieć się, w jaki sposób witryny wyszukiwarek wykorzystują informacje z botów, aby utworzyć bazę danych SERP .

November 26, 2017