Back to Question Center
0

Co to jest spinning? - Khachaturyan Nataliya, Semalt Expert, wyjaśnia, jak optymalizować treści do celów SEO

1 answers:

Wirowanie artykułów to proces przepisywania artykułów w celu utworzenia oryginalnych kopii i uniknięcia powielania problemów z treścią, które mogą skutkować karami od Google, Bing i Yahoo. Chodzi o to, aby napisać artykuł, a następnie stworzyć jego unikalne kopie setki do tysięcy czasu. Różne wersje tego samego artykułu lub treści internetowych są nazywane artykułami wirującymi - service center biyoner. Poza tym pisarz przepisujący artykuł jest odpowiedzialny za umieszczenie linków z powrotem na oryginalnej stronie w tekście. Wszystkie te linki informują Google, że ta konkretna strona jest sławna i popchnie wyszukiwarkę , aby poprawić jej pozycję .

Możesz łatwo tworzyć wirowane artykuły, ale ich jakość nie zależy od znaku. Jak wiesz, tworzenie oryginalnej treści zajmuje dużo czasu, ale z pewnością pomoże Ci to poprawić ranking Twojej witryny. W rzeczywistości, zawartość spunu jest również pozycją SEO artykułu w czarnym kapeluszu. Khachaturyan Nataliya, Semalt Specjalista ds. Strategii w zakresie treści mówi, że problem polega na tym, że nie ma praktycznego sposobu na uniknięcie kręcenia się artykułów .

Dlaczego Spinning Artykuły są złe dla Twojej witryny

Bezpiecznie jest wspomnieć, że marketing artykułów jest najbardziej znanym i niezawodnym sposobem marketingu Twoich produktów, pomysłów i usług w Internecie. Każdego dnia mnóstwo artykułów jest wirowanych, a wiele programów i programów do przędzenia nie może pomóc w tworzeniu wielu kopii tego samego fragmentu treści. Najczęściej artykuły są wykorzystywane do celów marketingowych i do tworzenia tysięcy linków wstecznych do strony internetowej .

Google uwielbia nowe treści

Wyszukiwarki uwielbiają świeżą i odpowiednią treść. Blogi i witryny, które regularnie publikują oryginalne artykuły, znajdują się wyżej w wynikach wyszukiwania niż witryny i blogi, które nie zwracają uwagi na publikowanie oryginalnych artykułów.

Wszystkie narzędzia do spinania artykułów i oprogramowanie tworzą nieczytelne wersje

Nigdy nie możesz polegać na narzędziu do spinania artykułów lub oprogramowaniu, ponieważ wszystkie one generują artykuły o niskiej jakości i nieczytelne. Jeśli używasz oprogramowania do kręcenia, musisz upewnić się, że treść jest czytelna iw pełni zoptymalizowana pod kątem SEO. Niestety, narzędzia do obracania artykułami nie są niezawodne i dostarczają treści, które są trudne do odczytania .

Słowa i wyrażenia są różne, a pomysły i koncepcje są takie same

Za pomocą narzędzia do obracania artykułami można tworzyć tylko wiele kopii tej samej treści, ale jakość nie jest zgodna z oznaczeniem. Słowa i frazy będą różne, ale główna idea i koncepcja są zawsze takie same. Oznacza to, że oprogramowanie do obracania artykułów generuje tylko wersje o niskiej jakości i nie można polegać na takim programie, ponieważ nigdy nie pomoże ci poprawić pozycji Twojej witryny .

Spinanie artykułów jest nieetyczne

Webmasterzy i blogerzy uważają, że kręcenie artykułów jest nieetyczne i nie powinno być częścią naszego życia. Jeśli zdajesz sobie sprawę ze znaczenia unikalnych i oryginalnych treści, nigdy nie będziesz chciał kręcić swojego artykułu. Powtarzające się kopie tej samej treści mogą powodować problemy dla twojej witryny i innych webmasterów, i dlatego ta praktyka jest uważana za nieetyczną i niemoralną .

November 26, 2017