Back to Question Center
0

Co to jest spinning? - Khachaturyan Nataliya, Semalt Expert, wyjaśnia, jak optymalizować treści do celów SEO

1 answers:

Wirowanie artykułów to proces przepisywania artykułów w celu utworzenia oryginalnych kopii i uniknięcia powielania problemów z treścią, które mogą skutkować karami od Google, Bing i Yahoo. Chodzi o to, aby napisać artykuł, a następnie stworzyć jego unikalne kopie setki do tysięcy czasu. Różne wersje tego samego artykułu lub treści internetowych są nazywane artykułami wirującymi. Poza tym pisarz przepisujący artykuł jest odpowiedzialny za umieszczenie linków z powrotem na oryginalnej stronie w tekście. Wszystkie te linki informują Google, że ta konkretna strona jest sławna i popchnie wyszukiwarkę , aby poprawić jej pozycję .

Możesz łatwo tworzyć wirowane artykuły, ale ich jakość nie zależy od znaku - mens leather and fur hats. Jak wiesz, tworzenie oryginalnej treści zajmuje dużo czasu, ale z pewnością pomoże Ci to poprawić ranking Twojej witryny. W rzeczywistości, zawartość spunu jest również pozycją SEO artykułu w czarnym kapeluszu. Khachaturyan Nataliya, Semalt Specjalista ds. Strategii w zakresie treści mówi, że problem polega na tym, że nie ma praktycznego sposobu na uniknięcie kręcenia się artykułów .

Dlaczego Spinning Artykuły są złe dla Twojej witryny

Bezpiecznie jest wspomnieć, że marketing artykułów jest najbardziej znanym i niezawodnym sposobem marketingu Twoich produktów, pomysłów i usług w Internecie. Każdego dnia mnóstwo artykułów jest wirowanych, a wiele programów i programów do przędzenia nie może pomóc w tworzeniu wielu kopii tego samego fragmentu treści. Najczęściej artykuły są wykorzystywane do celów marketingowych i do tworzenia tysięcy linków wstecznych do strony internetowej .

Google uwielbia nowe treści

Wyszukiwarki uwielbiają świeżą i odpowiednią treść. Blogi i witryny, które regularnie publikują oryginalne artykuły, znajdują się wyżej w wynikach wyszukiwania niż witryny i blogi, które nie zwracają uwagi na publikowanie oryginalnych artykułów.

Wszystkie narzędzia do spinania artykułów i oprogramowanie tworzą nieczytelne wersje

Nigdy nie możesz polegać na narzędziu do spinania artykułów lub oprogramowaniu, ponieważ wszystkie one generują artykuły o niskiej jakości i nieczytelne. Jeśli używasz oprogramowania do kręcenia, musisz upewnić się, że treść jest czytelna iw pełni zoptymalizowana pod kątem SEO. Niestety, narzędzia do obracania artykułami nie są niezawodne i dostarczają treści, które są trudne do odczytania .

Słowa i wyrażenia są różne, a pomysły i koncepcje są takie same

Za pomocą narzędzia do obracania artykułami można tworzyć tylko wiele kopii tej samej treści, ale jakość nie jest zgodna z oznaczeniem. Słowa i frazy będą różne, ale główna idea i koncepcja są zawsze takie same. Oznacza to, że oprogramowanie do obracania artykułów generuje tylko wersje o niskiej jakości i nie można polegać na takim programie, ponieważ nigdy nie pomoże ci poprawić pozycji Twojej witryny .

Spinanie artykułów jest nieetyczne

Webmasterzy i blogerzy uważają, że kręcenie artykułów jest nieetyczne i nie powinno być częścią naszego życia. Jeśli zdajesz sobie sprawę ze znaczenia unikalnych i oryginalnych treści, nigdy nie będziesz chciał kręcić swojego artykułu. Powtarzające się kopie tej samej treści mogą powodować problemy dla twojej witryny i innych webmasterów, i dlatego ta praktyka jest uważana za nieetyczną i niemoralną .

November 26, 2017