Back to Question Center
0

Czy lokalizacja serwera wpływa na Twój biznes? Specjalizacja od Semalt

1 answers:

Marketing internetowy to złożony proces, który pozwala dotrzeć do milionów potencjalnych klientówklientów w krótkim okresie czasu. Przedsiębiorcy i przedsiębiorcy wybierają rynek internetowy ze względu na jego nieskończony potencjał w zakresie osiągania nowychklienci na całym świecie. Wiele firm odniosło sukces dzięki swoim cyfrowym kampaniom marketingowym dzięki doskonałym umiejętnościom kierowania geograficznego.

Ten sukces powoduje, że wiele osób jest zaangażowanych w ukierunkowane SEO - site 100 seguro html5. W rezultacie stronaWłaściciele chcą, aby ich hosting był w poszczególnych krajach, w niektórych określonych systemach zarządzania treścią. W wielu przypadkach ludzie mogąZastanawiam się, jak odnieść sukces w kierowaniu geograficznym bez korzystania z fizycznej lokalizacji serwera.

Max Bell, ekspert od Semalt Usługi cyfrowe udostępniają sekrety geolokalizacji dla firm.

Na początku należy wziąć pod uwagę ważne kwestie. Na przykład:

  • Jak radzić sobie z witrynami wielojęzycznymi z jednym miejscem na serwerze
  • W jaki sposób sprawić, aby roboty indeksujące różniły drugi język od zduplikowanej treści
  • W jaki sposób lokalizacja serwera może wpływać na SEO
  • Jaki jest wpływ lokalizacji serwera na moją bazę klientów

Jednak lokalizacja serwera nie ma żadnego wpływu na handel elektronicznysukces już. Narzędzia Google dla webmasterów mają CDN, które mogą tworzyć określone filtry kierowania geograficznego i zapewniać, że treść dotrze do niektórychukierunkowane na konsumentów w dół linii, co może być możliwe tylko dzięki zastosowaniu idealnych lokalizacji serwerów.

W jaki sposób strony internetowe mogą kierować reklamy na jeden kraj w jednym języku

Współczesne wyszukiwarki takie jak Google i Bing posiadają narzędzia dla webmasterów, któreoferować usługę kierowania na określony rodzaj ruchu..W Narzędziach Google dla webmasterów to ustawienie jest dostępne w wyszukiwarce>Kierowanie międzynarodowe> karta Kraj. Kraj, który chcesz zoptymalizować do kierowania, powinien pojawić się w menu rozwijanym. W niektórych przypadkach,twórcy stron internetowych mogą wybrać plan hostingowy, który ma zakodowaną na poziomie krajowym domenę najwyższego poziomu. Ten CCDL może zawierać URL strony internetowej, taki jakwww.mysite.de na niemiecką stronę. Wyszukiwarki takie jak Google automatycznie kojarzą tę domenę z tym konkretnym krajem. W tym przypadku,taka strona internetowa nie może być powiązana z inną witryną.

Jednak niektóre witryny internetowe używają ogólnych domen najwyższego poziomu, takich jak (.com, .org, itp.).W takich przypadkach użytkownik ma możliwość utworzenia domeny użytkownika lub podkatalogów innego kraju. Jeśli nie, to wyszukiwarkaautomatycznie łączy go z innymi parametrami, takimi jak:

  • Linki zwrotne przychodzące na stronę
  • Adres IP serwera
  • Dane dotyczące lokalizacji z fragmentów i
  • Istotne informacje z narzędzi takich jak Google Moja Firma

Możliwe jest utworzenie strony internetowej w Hiszpanii i ukierunkowanie jej wszystkich dostosowańdo niemieckiego przy użyciu narzędzi Google lub Bing dla webmasterów. Podczas hostowania takich witryn należy wziąć pod uwagę aspekt czasu ładowania strony.Witryna ładuje się najszybciej, gdy użytkownik znajduje się w kraju, w którym znajduje się serwer lokacji.

Ponadto strona internetowa może być kierowana na cały świat. W takim przypadku Google zalecaza pomocą menu niepublicznego w rozwijanym menu kraju. Niewykonanie tego może spowodować utratę niektórych korzyści, szczególnie ze względu naautomatyczne lokalne SEO, które Google wprowadza na stronie internetowej. Bardzo ważna jest także obsługa sieci dostarczania treści (CDN). Skuteczny CDNstrategia daje jeden aktywny węzeł serwera i sprawia, że ​​strona reaguje bardzo szybko.

November 23, 2017