Back to Question Center
0

Hot 10 SEO Porady od Semalt Islamabad Expert

1 answers:

Webmasterzy często popełniają błąd polegający na wydawaniu setek dolarów na sponsorowane reklamy, w szczególności kampanie typu "Pay-Per-Click", zanim zorientują się, że większość ludzi uwielbia reklamy nie sponsorowane. Istnieje wiele sposobów na osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania , ale dziesięć wskazówek dotyczących SEO jest ponadczasowych i cennych .

Mamy nadzieję, że znajdziesz te wskazówki SEO od Sohail Sadiq, najlepszego specjalisty od Semalt , użyteczne i pouczające.

Wskazówka 1: Znajdź najlepsze słowa kluczowe

Bezpiecznie jest wspomnieć, że znalezienie najlepszego słowa kluczowego w celu zoptymalizowania witryny jest jedynym sposobem na przetrwanie w Internecie. Nawet jeśli użyjesz słowa kluczowego, które nie jest używane w Internecie, Google i inne wyszukiwarki obliczą, ile razy odwiedzający sprawdzili Twoją stronę pod kątem tego słowa kluczowego. Musisz zainwestować zasoby w znalezienie odpowiednich słów kluczowych - интерфейс для интернета. Dobrze jest używać słów kluczowych i wyrażeń, które błyskawicznie zamienią wyszukiwania w potencjalnych klientów i zakupy. W tym celu możesz kupić sponsorowane reklamy i skorzystać z niektórych narzędzi SEO, które pomogą Ci znaleźć najlepsze słowa kluczowe w Twojej witrynie .

Wskazówka 2: Odkryj, co robią konkurenci

Google, Bing i Yahoo wiedzą, że linki przychodzące są konieczną częścią kryteriów grabienia. Dlatego powinieneś budować wysokiej jakości linki i zrozumieć, co robią konkurenci w dzisiejszych czasach. Poza korzystaniem z doskonałych narzędzi SEO, powinieneś sprawdzić ich mapę witryny i obserwować, jakie słowa kluczowe wykorzystały. Dowiedz się wszystkiego o swojej mapie witryny XML, aby znaleźć słowa kluczowe w nazwach stron. Co więcej, powinieneś sprawdzić ich tytuły HTML i metatagi oraz skompilować listę słów kluczowych, na które celowały najbardziej.

Wskazówka 3: Napisz zawartość udostępnianą i możliwą do połączenia

Zawartość jest królem, więc zawsze powinieneś koncentrować się na pisaniu artykułów o wysokiej jakości. Treści ogólne nie zapewniają pożądanych rezultatów i nie są przyjazne dla Twojej witryny. Zastanów się nad słowami kluczowymi z krótkim i długim ogonem i zastosuj różne wyrażenia w swoich materiałach. Upewnij się, że artykuły, które piszesz są znaczące, informacyjne i użyteczne dla czytelników, ponieważ jest to jedyny sposób na uzyskanie większej liczby udziałów, polubień i komentarzy. Dodaj przykłady wizualne, odniesienia i wykresy, aby udowodnić wartość swoich treści .

Wskazówka 4: Zoptymalizuj tytuł i metatagi

Tytuł HTML i meta tagi powinny być odpowiednio zoptymalizowane.Jeśli chcesz, aby wyszukiwarki lepiej pozycjonowały twoją stronę, musisz zoptymalizować tytuł i użyć właściwych metatagów. Twój tytuł i metatag, a tytuł nie może przekraczać 60 znaków i jest powiązany z treścią Twojej strony. Możesz także zoptymalizować tytuły podstron i ich metatagi, aby poprawić pozycję w rankingu wyszukiwarek .

Wskazówka 5: Optymalizacja nagłówków i podtytułów

Najczęściej eseje i artykuły pisane są w stylu Modern Language Association (MLA). Składa się ze strony tytułowej, tytułu, krótkich i długich akapitów oraz sposobu cytowania odnośników. Podobnie, powinieneś tworzyć swoje artykuły w taki sposób, aby spełniały standardy Google. Nagłówki odgrywają istotną rolę w sposobie uporządkowania informacji, dlatego zawsze powinieneś uwzględniać znaczniki H1, H2, H3 i inne w treści treści. Powinieneś również spróbować napisać co najmniej 400 słów na stronę.

Wskazówka 6: Użyj atrybutów tytułu i ALT

Powinieneś używać tytułu i atrybutów alt, aby poprawić ranking swojej witryny. Atrybut title informuje wyszukiwarki o prawie wszystkich treściach, a atrybut alt pomaga opisać twój obraz w wyszukiwarkach .

Wskazówka 7: Optymalizacja nazewnictwa plików

W miarę możliwości należy zapisywać media, strony internetowe i obrazy za pomocą odpowiednich słów kluczowych i nazw plików. Na przykład, jeśli frazą kluczową jest "sport i gry", możesz zapisać swoje zdjęcia z tytułami sport-and-games-00.jpg lub sports_games_01.jpg. Eksperci twierdzą, że poprawisz ranking swojej witryny dzięki zoptymalizowanym nomenklaturom plików.

Wskazówka 8: Powiedz wyszukiwarkom, co chcesz zindeksować

Musisz powiedzieć wyszukiwarkom, co chcesz indeksować. Zduplikowana zawartość i obrazy o niskiej jakości nigdy nie będą prawidłowo indeksowane, więc rozwiąż ten problem, zanim Google, Yahoo i Bing dowiedzą się o Twojej witrynie. Aby zachować spójność, powinieneś mieć jedną wersję wszystkich stron, aby uzyskać linki przychodzące i zdobyć punkty w Google.

Wskazówka 9: Podaj wyszukiwarek statycznych i XML Mapa witryny

Możesz podać statystykę wyszukiwarki i mapę witryny XML zgodnie ze swoimi wymaganiami. Ponieważ każda strona Twojej witryny będzie powiązana z mapą witryny, pozwoli robotom sieciowym znaleźć Twoją zawartość. Dzięki mapie witryny XML użytkownicy i Google mogą łatwo uzyskać dostęp do twoich stron internetowych .

Wskazówka 10: Użyj walidatora i list kontrolnych

Powinieneś zweryfikować poprawność swojej witryny i jej kodu źródłowego. Do tego możesz użyć niektórych technik SEO, CSS i HTML, upewniając się, że nie ma uszkodzonych linków i obrazów. Możesz rozpocząć ten proces od oceny niedziałających linków, a następnie dostosowania ustawień mapy HTML.

November 26, 2017