Back to Question Center
0

Nataliya, The Semalt Expert, prezentuje podstawowe praktyki SEO

1 answers:

SEO jest istotnym aspektem marketingu internetowego, z każdym dniem staje się większy i bardziej skomplikowany. Nikt nie może twierdzić, że wie wszystko o SEO, więc nie martw się o to, wiedząc o tym niewiele, jeśli dopiero zaczynasz. Jedno jest pewne, że im lepiej zoptymalizujesz swoją witrynę, tym większa będzie jej pozycja w rankingu wyszukiwarek i większe korzyści z obecności Twojej firmy w Internecie. Jakie są najbardziej podstawowe praktyki SEO

Nataliya, Semalt Specjalista ds. SEO wyjaśnia, że ​​meta tagi opisują twoje strony dla wyszukiwarek - criar um video online. Muszą mieć najlepsze możliwe słowa kluczowe i opis. Opisowe i zoptymalizowane metatagi powodują nie tylko umieszczenie Twojej strony na stronach wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach (SERP), ale także ułatwiają zapamiętanie, jakie były twoje stare witryny. Warto jednak zauważyć, że wyszukiwarki takie jak Google nie używają indeksów do metatagów. Napisz najlepsze metatagi dla ludzi, a nie dla wyszukiwarek. Twórz znaczniki, które czytelnicy klikną, ponieważ odnoszą się do tego, czego szukają.

"Treść jest królem." Prawdopodobnie słyszałeś to znane zdanie związane z SEO. To jedna z pierwszych wytycznych tworzenia wspaniałych treści dla odbiorców. Świetne treści dla ludzi i wyszukiwarek powinny być wysokiej jakości i unikalne. Przyciąga inne witryny do linków, dzięki czemu zapewnia wiele możliwości tworzenia linków .

Zapewnij swoim czytelnikom to, czego chcą w sposób dokładny, jasny i dokładny. Nic nie powstrzyma ich przed dostaniem się do Twojej witryny i poleceniem im znajomych. Jeśli sprzedajesz produkty lub usługi, przyciągnięcie jak największej liczby osób do Twojej witryny jest kluczowym celem pośrednim. Kiedy twoja strona jest zawsze bogata w treść, ten cel nigdy nie będzie jednym z twoich najbardziej palących problemów. Podczas tworzenia treści dobrze wykorzystaj słowa kluczowe. Rozłóż słowa kluczowe w swoich tytułach, znacznikach nagłówków, kotwicach i innych częściach podczas pisania

Możesz zainwestować więcej wysiłku w naukę tworzenia wysokiej jakości, a na pewno będziesz czerpać z tych wysiłków .

.htaccess należy odpowiednio ustawić. Możesz to zrobić samodzielnie lub poprosić o pomoc profesjonalistę. Gdy już zdecydujesz, w jaki sposób chcesz umieścić swój adres URL, trzymaj się tego formatu. Możesz mieć tylko adresy URL z www lub bez www, aby Google nie wyświetlało twoich stron jako duplikatów. Jeśli masz oba formaty adresów URL, Google nie będzie cię karał, ale będziesz musiał podać przekierowanie z adresów URL na adresy URL innych niż www (co jest łatwe). Możesz przeszukać coś w rodzaju "przekierowywania żądań na adresy URL inne niż www" i dowiedzieć się wszystkiego, co musisz zrobić .

Musisz również poprawnie skonfigurować plik robots.txt. Zaskakujące może być usłyszenie, że ten mały plik tekstowy może spowodować awarię witryny. Plik robots.txt kieruje robotem Google i innymi robotami na stronach, które nie mają być "indeksowane". Jeśli nie chcesz, aby obrazy były wyświetlane przez wyszukiwarki, użyj pliku robots.txt, aby je zablokować. Oczywiście nie chcesz popełniać błędu podczas konfigurowania pliku robots.txt. Prosty błąd może zablokować najważniejszą stronę internetową i uniemożliwić jej dostęp do sieci .

Są to najistotniejsze praktyki SEO i wszystkie z nich są klasyfikowane jako praktyki SEO na miejscu, a istnieją też inne praktyki pozamiejscowe, takie jak linki promocyjne i budowlane . Zwykle zaczynasz od SEO na stronie, a później korzystasz z praktyk poza witryną, aby stworzyć w pełni zoptymalizowaną stronę internetową .

November 26, 2017