Back to Question Center
0

Semalt daje wskazówki SEO dla firm z branży e-commerce

1 answers:

To bezdyskusyjny fakt, że coraz więcej ludzi się zmieniazakupy online ze względu na wygodę, różnorodność i wartość, jaką oferuje. Aby pozostać ważnym w zatłoczonej przestrzeni online, e-commercefirmy muszą wymyślić twórcze sposoby na przyciągnięcie kupujących online. Jak to jest, SEO nadal odgrywa kluczową rolę w marketingustrategia firm e-commerce.

Wiodący ekspert Semalt Digital Services, Jason Adler podaje 8 wskazówek, które sprawią, że Twój biznes e-commerce rozkwitnie .

# 1: Zaprojektuj imponującą witrynę e-commerce

Jest to właściwie podstawowy krok. Stanowi podstawę wszystkiegow przeciwnym razie. Upewnij się, że witryna e-commerce jest łatwa w nawigacji, angażowaniu i reagowaniu. W ten sposób pozostaną Twoi klienciwrócisz do sklepu z tobą.

Nie drap głowy, jeśli nie masz umiejętności, aby skonfigurowaćwitryna e-commerce. Firmy takie jak Semalt pomogą Ci zbudować zoptymalizowaną witrynę detaliczną. Oprócz tego będą integrować bezpiecznesprawdzanie systemu, śledzenie zapasów i system zarządzania, a także tworzenie treści, które przyciągną klientów do ciebie. Jest nawet narzędziedo śledzenia ruchu internetowego i konwersji w celu oceny skuteczności strony internetowej e-commerce.

# 2: Wykorzystywanie mobilnego aspektu strony internetowej e-commerce

W 2015 r. Sprzedawca internetowy naliczył 104,5 mld USDwydane na sprzedaż mobilnego e-commerce. Oczekuje się, że dane liczbowe będą wyświetlane w górę, więc to zależy od Ciebie. To wszystkozaczyna się od zaprojektowania witryny detalicznej: upewnij się, że jest zoptymalizowana pod kątem korzystania z mobilnych gadżetów. Unikaj reklam Flash i wyskakujących okienek.

# 3: Badania, badania, badania

Badanie tego, jaki rodzaj treści powinieneś umieścić i jaką konkretnąsłowa kluczowe / wyrażenia, które będą odpowiadać Twojemu rynkowi docelowemu. Spróbuj dowiedzieć się, co klienci klikają i poprawiają to. SkupiaćTwoja uwaga na stronach docelowych, stronie głównej i stronie produktu określa ich pozycję według algorytmu Google. Nie zaszkodzi sprawdzićjaka jest twoja konkurencja.

# 4: Utwórz odpowiednie linki

Linki wewnętrzne nadal odgrywają kluczową rolę w marketingu e-commercestronie internetowej. Poszukaj blogerów, którzy mogą chcieć połączyć się z twoimi produktami lub witryną i połączyć się z nimi. Możesz również znaleźć recenzje swoichprodukty w mediach społecznościowych i dodawać linki do Twojej witryny e-commerce. Istnieje ponad 60 narzędzi, których możesz użyć, aby wykorzystać tę taktykę .

# 5: Twórz nowe treści

Twoja witryna e-commerce powinna być czymś więcej niż katalogiem produktówstatyczne opisy. Stwórz punkt na własnym blogu, a następnie opublikuj świeże, wnikliwe treści. Możesz wypróbować przewodnik podarunkowy dlaróżne święta, które polecają produkty, które masz w sprzedaży detalicznej.

# 6: Zapytaj o opinie klientów

Opinie klientów nie tylko budują wiarygodność, ale także zwiększają TwojąSEO. Pomyśl w ten sposób: im więcej otrzymasz recenzji, tym więcej otrzymasz treści (świeżych).

# 7: Przeprowadzanie regularnych kontroli internetowych

To normalne, że popełniasz błędy. Im więcej treści i stron internetowychdodano, tym bardziej jesteś podatny na błędy. Sprawdź brakujące tagi, skrypty, przekierowania, duplikaty stron, martwe linki, brakująceobrazy i każdy inny błąd, przeprowadzając kwartalny czek na stronie e-commerce. Użyj bezpłatnych narzędzi do sprawdzenia prędkości ładowania,bezpieczeństwo strony i wiele więcej.

# 8: Zbuduj batalion wpływowych

Współpracuj z blogerami i pisz o swoim e-commercestrona internetowa, produkty i recenzja. Rozpocznij kampanię w mediach społecznościowych, aby zwiększyć swoje SEO i ruch internetowy.

Korzystając z tych wskazówek, możesz zbudować silną obecność w Internecie.Twoi konkurenci pozostaną w szoku po tym szoku Source .

November 30, 2017