Back to Question Center
0

Semalt: Dlaczego najlepsze rankingi SEO nie zdarzają się z dnia na dzień

1 answers:

Wśród ludzi, którzy nie rozumieją, istnieje wspólny mitSEO, które agencje SEO mogą sprawić, że odniosą Państwo natychmiastowy sukces. Agencje mogą obiecać, że znajdą się na pierwszej stronie Googlewyniki wyszukiwania natychmiast. Jednak tutaj jest ciężka prawda: bez względu na to, jak wspaniała jest agencja SEO, nie może zagwarantować Ci szybkiego wyniku - site blindado contato.

Ludzie często popełniają błąd, gdy myślą o tej wyszukiwarceoptymalizacja (SEO) przekształci ich stronę internetową na noc. Oczywiście, to prawda, że ​​SEO może wpłynąć na twoją stronę, ale w rzeczywistościdługoterminowy przebieg. Większość entuzjastów SEO rzadko mówi, że jedynym sposobem na czerpanie korzyści z SEO jest cierpliwość i zrozumieniekompleks czynników, które sprawiają, że SEO jest skuteczne.

Menedżer sukcesu klienta Semalt ,Digital Services, Igor Gamanenko wyjaśnia najważniejsze prawdy SEO, które powinieneś wiedzieć.

SEO jest złożone

Zanim Twoja strona będzie działać, istnieje wiele czynnikówuzyskać wysoką pozycję na stronach wyników wyszukiwarki Google, znanych również jako SERPs. W końcu Google ma ponad 200 sygnałów rankingowych,które zawsze się zmieniają. Działając konsekwentnie na każdym z nich, przeskoczysz przez wiele kół i eksperymentujesz, aby zobaczyćco przynosi wspaniałe rezultaty, a co nie.

Jedna z rzeczy, która sprawia, że ​​ranking na stronach wyników Google jest najwyższytrudne jest to, że Google ciągle modyfikuje swoje algorytmy bez ogłaszania zmian. Kiedy Google modyfikuje swoje algorytmy, rzadkoogłosić publicznie. W rezultacie eksperci SEO zastanawiają się, co będzie dobrze ocenione, a co nie.

Po zmianie algorytmu najlepsi eksperci SEO zbierajądane z wielu stron, aby przeanalizować to, co zostało zmienione..Analizując dane, podejmują one uzasadnione decyzje dotyczące tego, co zostało zmienionei jak reagować na te zmiany.

SEO to zarówno nauka, jak i sztuka

Uczenie się rankingu SEO wymaga poświęcenia dużej ilości czasu na pracęi ciężko się uczy. Tutaj musisz przeprowadzić audyt witryny i utworzyć treści przyjazne dla Google. Te dwa czynniki są filarami, które tworzą SEOzłożony, jednak nie ma skrótu, aby rozwijać świat cyfrowy.

SEO to bieg długoterminowy

Pierwsza strona Google jest stale ruchomym celem.Oznacza to, że nie ma gwarancji, że twoi konkurenci uzyskają wysoką pozycję w rankingu lub nie. W tej chwili rozumiesz, dlaczego SEO jest złożone i bierzeczas na pracę nad tym. W jaki więc sposób powinniśmy ustalić realistyczne cele, aby uzyskać wiarygodne, długoterminowe wyniki?

Kiedy zacząłeś postrzegać SEO jako długoterminowy cel,już masz przewagę. Aby zbudować lepsze podstawy, pamiętaj, że SEO działa tylko na podstawie długoterminowych celów.Aby było to skuteczne, połącz wysiłki SEO w celu zwiększenia ruchu w witrynie i zwiększenia sprzedaży w określonym czasie .

SEO wymaga inwestycji

Doskonałe SEO wymaga intensywnej inwestycji twojego czasu izasoby. Kiedy poświęcisz czas, wysiłek i przyniesiesz zasoby, otrzymasz złożony zwrot na koniec dnia.

SEO zmienia się

Ponieważ SEO jest czynnikiem napędzającym wzrost biznesu,nie ma sposobu, aby opracować dla niego plan statyczny. Aby utrzymać się na powierzchni, regularnie sprawdzaj swoje SEO pod kątem rocznym. Aby uzyskać lepsze wyniki, rozważponownej oceny raz na kwartał.

Jeśli wynająłeś renomowaną firmę SEO, zrobią toinformują, że nie mogą dostarczyć wyników z dnia na dzień. Po ustaleniu zasad zaangażowania, zachowaj otwartą linię komunikacjio oczekiwaniach i wynikach, aby uniknąć nieporozumień. Chociaż SEO nie jest procesem z dnia na dzień, jest to coś, w co warto zainwestowaćwyniki są warte wysiłku. Kiedy ustalasz realistyczne oczekiwania i rozumiesz, w jaki sposób działa, jesteś na dobrej drodze do zdobycianajlepsze zwroty z inwestycji w SEO.

November 30, 2017