Back to Question Center
0

Semalt Expert Blocker Advice: 5 sposobów blokowania stron internetowych w Chrome

1 answers:

Strony internetowe są doskonałym źródłem informacji, ale blokowanie niechcianych, podejrzanych i dorosłych stron internetowych jest niezbędne dla naszego bezpieczeństwa w Internecie. Czasami użytkownicy są przekierowywani do dziwnych blogów lub treści internetowych i są zmuszeni do rejestracji w ofertach. Jeśli te problemy brzmią znajomo, powinieneś zablokować wszystkie dziwnie wyglądające witryny w przeglądarce Google Chrome.

Tutaj Michael Brown, czołowy ekspert z Semalt , opowiedział o 5 ekscytujących i znanych sposobach blokowania stron internetowych w Chrome .

1. Utwórz profile nadzorowanych użytkowników

Pierwszą i najlepszą opcją jest tworzenie nadzorowanych profili użytkowników - rayban wayfarer rb2140. Zaletą tej metody jest to, że nie wymaga ona żadnych rozszerzeń, co oznacza, że ​​możesz łatwo uniemożliwić dzieciom odwiedzanie niechcianych lub dorosłych witryn. Dzięki takiemu profilowi ​​możesz łatwo monitorować, która witryna lub aplikacje nie są bezpieczne dla Twojej rodziny i natychmiast je zablokować. Aby przełączyć go w Google Chrome, kliknij menu z trzema kropkami w Ustawieniach, a następnie w sekcji Ludzie kliknij opcję Zarządzaj. Tutaj musisz dodać nową osobę i zaznaczyć opcję Nadzoruj przed zapisaniem ustawień. Na koniec przejdź do opcji Zarządzaj i kliknij opcję Nadzorowane, aby sprawdzić, czy profil nadzorowany został utworzony, czy nie .

2. Osobista lista bloków

Jest to jeden z najlepszych i najprostszych sposobów blokowania stron w Google Chrome. Jeśli chcesz zablokować witryny z wyników wyszukiwania Google, lista osobistych bloków jest odpowiednim rozszerzeniem dla Ciebie, a Google dostarczy ją swoim globalnym użytkownikom. Po pełnym zainstalowaniu możesz skorzystać z wielu opcji tego rozszerzenia, takich jak przejście do pulpitu nawigacyjnego i zablokowanie witryny, której nie chcesz, aby Twoje dzieci surfowały. W dolnej części pojawi się opcja Zablokowane strony internetowe, do której można przejść, zarządzając wszystkimi zablokowanymi stronami internetowymi .

3. Blokowisko

Jedną z najlepszych rzeczy na stronie Block jest to, że jest autentyczna i niezawodna. Po skonfigurowaniu zablokowanych witryn internetowych możesz łatwo dodać hasło do ustawień Blokowania witryny, aby Twoje dzieci nie miały dostępu do zablokowanych witryn lub artykułów. Po zainstalowaniu tego rozszerzenia przejdź do opcji Ustawienia i dodaj witrynę, którą chcesz zablokować. Następną opcją jest kliknięcie pola Włącz uwierzytelnianie i nie zapomnij podać hasła przed zapisaniem ustawień .

4. StayFocusd

Bez wątpienia StayFocusd jest najlepszym i jednym z najbardziej znanych witryn blokujących rozszerzenia dla użytkowników Chrome. Działa dobrze zarówno na twoich kontach na Facebooku, jak i na Gmailu i ogranicza ilość czasu spędzanego na stronach dla dorosłych. Łatwo jest określić godziny lub dni, w których funkcja StayFocused powinna ograniczyć aktywność przeglądania. Poza tym możesz łatwo tworzyć listy zablokowanych i dozwolonych stron internetowych. Inną poręczną opcją jest opcja Nuclear. Pomoże ci to ograniczyć podejrzaną witrynę przez kilka miesięcy lub lat.

5. Niania dla Google Chrome

Niania to cenne rozszerzenie, które ma wiele opcji i funkcji. Pomaga tworzyć białe listy witryn, określa czas, jaki należy wydać na stronie internetowej i zarządza blokadą w pewnym zakresie. Z Niania dla przeglądarki Google Chrome możesz blokować dowolną liczbę witryn internetowych. Po prostu przejdź do opcji Blokuj adresy URL i dodaj nazwę witryny, którą chcesz zablokować. Możliwe jest określenie czasu, w którym chcesz zablokować określoną witrynę. Kliknij przycisk Zapisz, gdy skończysz.

November 26, 2017