Back to Question Center
0

Semalt Expert Definiuje 10 najlepszych spamerów na świecie 2017, aby zachować bezpieczeństwo

1 answers:

Miliony internautów codziennie martwią się spamem. Dla dobrze poinformowanej osoby, każdy nowy e-mail w skrzynce odbiorczej jest traktowany z ostrożnością. Statystyki pokazują, że spam rozprzestrzenia się głównie za pośrednictwem poczty elektronicznej - arredo asilo nido. W listopadzie 2016 r. Wiadomości spamowe stanowiły 61,66 proc. Ruchu pocztowego na całym świecie. Oznacza to, że około 82 miliardów wiadomości spamowych krążyło po całym świecie dziennie. Może to zaszokować, że około 80% spamu generuje niewielka grupa twardych gangów spamowych.

Frank Abagnale, menedżer ds. Sukcesu klienta Semalt , opisuje 10 największych spammerów na świecie w 2017 r., Aby zachować bezpieczeństwo.

1. Apteka kanadyjska

Kanadyjska Apteka jest prawdopodobnie najobszerniejszym generatorem spamu na świecie. Uważa się, że ma siedzibę na Ukrainie / w Rosji i wykorzystuje różne techniki botnetów oraz chiński hosting, aby zatykać sieci i rozprzestrzeniać "spam farmaceutyczny". W milionach spamów wysyłanych codziennie, Canadian Pharmacy wydaje się być najlepszym źródłem środków przeciwbólowych i leków wzmacniających samca .

2. Michael Boehm and Associates

Jest to długotrwała organizacja spamu na rakietach śnieżnych, która działa pod wieloma różnymi nazwami indywidualnymi i firmowymi. Korzysta z szerokiej gamy niedrogich, zautomatyzowanych domen i hostów VPS do obsługi gigantycznych wolumenów spamu .

3. Yair Shalev (Kobeni Solutions)

Spamer rakietowy Hardcore Kobeni Solutions ma swoją siedzibę na Florydzie i jest uważany za partnera przestępstwa Darrin Wohl, znanego spamerzy ROKSO. W 2014 r. Yair Shalev otrzymał od federalnej komisji ds. Handlu (FTC) grzywnę w wysokości 350 000 USD w garniturze, która łączyła go z wysyłaniem wiadomości spamowych do konsumentów podczas wdrażania Obamacare. W wiadomościach e-mail ostrzegł odbiorców, że jeśli nie klikną podanego linku natychmiast, aby wykupić ubezpieczenie, naruszyliby prawo .

4. Dante Jimenez z Aiming Invest

Ten spamer pracuje z niektórymi z najgorszych spamerów botnetowych. Wraz ze swoimi współpracownikami Dante używa zhackowanych serwerów i fałszywych hosterów w Europie Wschodniej, aby podejmować masowe spamowanie w sieci botów .

5. Alvin Slocombe (Cyber ​​World Internet Services)

Alvin Slocombe obecnie używa wielu aliasów, w tym Brand 4 Marketing, Site Traffic Network, Ad Media Plus, eBox, i RCM Delivery, który został opisany jako" kuloodporny host spam "przez

Różne strony i agencje monitorujące spam.

6. Michael Lindsay (iMedia Networks)

iMedia Networks jest doświadczonym operatorem spamującym firmy Lindsay. Służy hostowaniu kuloodpornych popularnych cyberprzestępców wymienionych na liście ROKSO. Klienci Lindsay i iMedia Networks używają zombie botnetów, a następnie hostują spam na morzu. Ten spamer i jego gang kradną przestrzeń adresów IP od korporacji przez długie okresy czasu i wykorzystują tę przestrzeń do spamowania .

7. Petera Severa (Peter Levashov)

Ten rosyjski cyberprzestępca jest znany jako jeden z najdłużej działających spamerów. Specjalizuje się w pisaniu i sprzedaży dostępu do spamerów i botnetów. Jest także podejrzewany o udział w tworzeniu i zwalnianiu trojanów i wirusów. Severa ma powiązania z wieloma spamerami botnetowymi ze Stanów Zjednoczonych i Europy Wschodniej. Był partnerem Alana Ralsky'ego, skazanego amerykańskiego spamera .

8. RR Media

Firma Media Media, działająca z Huntington Beach w USA, jest hostem spamu o dużej pojemności, który używa różnych nazw w celu przeprowadzenia operacji spamowania. Do zarejestrowanych dolegliwości zalicza się wysyłanie niechcianych e-maili do nieletnich, którzy wabią ich do alkoholu i hazardu .

9. Michael A. Persaud

Michael został oskarżony w lutym tego roku po tym, jak został uznany za zaangażowanego w federalne oszustwo za pośrednictwem jego operacji spamowych. Akt oskarżenia stwierdził, że ten spam używał spamowania na rakietach śnieżnych (przy użyciu wielu domen i adresów IP), aby wysyłać miliony wiadomości spamowych za pośrednictwem co najmniej 9 sieci .

10. Yambo Financials

Ta nieprzyjemna organizacja spamowa zajmuje się niemal wszystkimi rodzajami spamu. Przeszukuje publiczne serwery, przejmuje je i wykorzystuje do promowania fałszywego oprogramowania i lekarstw, a nawet rozpowszechnia pornografię dziecięcą, kazirodztwo i zwierzęcą. Spamer ukraiński twierdzi również, że zapewnia "usługi finansowe" .

W związku ze wzrostem spamu i spamem przy użyciu bardziej wyrafinowanych metod, takich jak botnety, każdy użytkownik Internetu musi być wyjątkowo ostrożny podczas korzystania z Internetu. Dobrze jest rozwijać i utrzymywać pewien poziom sceptycyzmu podczas otwierania nowych e-maili, ponieważ większość spamu jest wysyłana za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nie chcesz paść ofiarą żadnego z powyższych ani żadnych innych spamerów .

November 24, 2017