Back to Question Center
0

Semalt Expert udostępnia samouczek dotyczący optymalizacji na miejscu

1 answers:

Właściciele firm muszą wiedzieć, że optymalizacja ich witryny pod kątem wyszukiwarek stanowi 25% wszystkich czynników rankingu SEO. Poniższy artykuł jest więc uproszczonym i kompletnym samouczkiem dotyczącym optymalizacji na miejscu. Przyda się każdemu nowicjuszowi w SEO lub każdemu, kto chce jak najlepiej wykorzystać optymalizację swojej strony .

Przewodnik ten, dostarczony przez Michaela Browna, menedżera sukcesu klienta Semalt , składa się z następujących zagadnień:

Tagi tytułu

Jednym z najstarszych atrybutów witryny jest tag tytułu. Pomaga uprościć układ witryny. Odkąd ludzie zaczęli tworzyć witryny, znaczniki tytułu okazały się całkiem korzystne - que es cloud vps. Jest to zatem jeden z najważniejszych czynników optymalizacji .

Gęstość słów kluczowych

Aby uruchomić dowolne SEO, muszą istnieć dowody na użycie słowa kluczowego. Słowa kluczowe są kamieniem węgielnym całej kampanii SEO . Każde SEO, które nie zawiera słów kluczowych w swojej strukturze, nie ma solidnych podstaw i nie poprawi statusu firmy online. Jednym ze sposobów, w jaki ludzie mogą nauczyć się korzystać z optymalizacji witryny na miejscu, jest zrozumienie, czym jest gęstość słów kluczowych i na czym ona polega .

Prominentność słów kluczowych, częstotliwość, bliskość

Słowa kluczowe wiążą się z dużą ilością taktyk, jeśli chodzi o optymalizację. Istnieją inne czynniki, które wpływają na słowa kluczowe podczas optymalizacji na miejscu. Trzeba zrozumieć znaczenie, częstotliwość i bliskość. Przy wszystkich tych koncepcjach w perspektywie właściciel strony może wykorzystać moc i pozycję słów kluczowych w publikowanych przez siebie treściach.

Łącza wychodzące

Jednym ze sposobów, w jaki zawartość witryny może uzyskać duży ruch, jest posiadanie źródeł zewnętrznych, które prowadzą z powrotem do witryny. Są to tak zwane linki wychodzące. Właściciel strony może otrzymywać linki ze znanych i nieznanych źródeł. Internet jest pełen linków i za każdym razem, gdy kliknie się link, istnieje duże prawdopodobieństwo, że przeniesie się na inną stronę. W SEO, jednym ze sposobów, aby zrozumieć, jak zrobić krok do przodu w optymalizacji SEO jest wiedzieć, jak zdobyć i zarządzać linków wychodzących. Inną ważną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest użycie ukrytych słów kluczowych w dostarczonych linkach.

SEO obrazu

Dzięki znajomości linków wychodzących, inną rzeczą do nauczenia się jest wykorzystanie wizerunku SEO. Może to bardzo pomóc właścicielowi, ponieważ obrazy przekazują wiele złożonych informacji w sposób, który może zrozumieć osoba, która nie jest w SEO. Samouczek zawiera przewodnik, w jaki sposób właściciele witryn mogą zoptymalizować witrynę pod kątem obrazów. Obrazy pomagają w SEO, gdy mają tekst alternatywny zawarty w ich opisie. Można również zoptymalizować tytuł obrazu, aby uwzględnić słowa kluczowe. Samouczek wyjaśnia, czy zmiana nazwy pliku wpływa na SEO.

Mapa strony

Mapy witryn pomagają w indeksowaniu struktury witryny. W ten sposób wyszukiwarki i klienci łatwiej poruszają się po witrynie. Mapa witryny na stronie jest jednym ze sposobów optymalizacji struktury SEO w celu zwiększenia zadowolenia użytkowników, a także algorytmów wyszukiwarek .

URL Slugs

Ślimaki URL odnoszą się do dokładnego adresu strony, którą aktualnie przeglądasz. Reprezentują lokalizację odnośnych stron internetowych. Gdy wpiszesz adres URL w pasku adresu, to liczba słów określających, w jaki sposób użytkownik uzyskuje dostęp do strony internetowej. Jest to jedna z najważniejszych rzeczy do zrobienia w celu optymalizacji na miejscu.

Łączenie wewnętrzne

Łączenie wewnętrzne polega na upewnieniu się, że wszystkie strony w witrynie są ze sobą połączone. To coś więcej niż nawigacja i rekomendacja.

November 24, 2017