Back to Question Center
0

Semalt Expert wie, jak uwolnić Google Analytics od hałasu

1 answers:

Przeprowadzanie audytów metodycznych Google Analytics jest bardzo ważne. Idąc dalej, Ivan Konovalov, najlepszy ekspert z Semalt , opowie ci, jak pozbyć się hałasu za pomocą podstawowych filtrów.

Google Analytics to jedna z najpotężniejszych platform uzyskiwania wglądu i cennych informacji o twoich stronach internetowych. Wszystkie mogą bezpośrednio lub pośrednio wpłynąć na rozwój firmy - attrezzi fitness usati. Przed rozpoczęciem kopania niektórych garniturów należy podjąć ważne decyzje i wybrać wiarygodne źródła, aby pozbyć się hałasu .

Bezpiecznie jest powiedzieć, że odfiltrowanie hałasu z Google Analytics jest znaczące. Powinieneś często wprowadzać pewne zmiany w swoich danych i znaleźć sposoby na odfiltrowanie hałasu. Poza tym powinieneś dowiedzieć się, jaki ruch odwiedza twoja strona i jak utrzymać jej jakość. Tworzenie wielu stron internetowych jest łatwe, ale znacznie trudniej jest radzić sobie z wieloma widokami, zapewniając wysoką jakość trafień w witrynie. Możesz również mieć trudności z zajmowaniem się strukturami kont i wymagać czyjejś pomocy w tym zakresie. Niektóre rzeczy są jednak ważne dla nas wszystkich .

Wprowadzanie filtrów Google Analytics

Filtry Google Analytics, jak wynika z nazwy, umożliwiają nam modyfikację i ograniczenie danych. Zwykle można to wyświetlić w sekcji odsłon strony. Google Analytics ma własny interfejs umożliwiający użytkownikom tworzenie wielu filtrów, które najbardziej im odpowiadają. Każdy filtr ma swoje funkcje i używa filtrów. Możesz wykluczyć lub uwzględnić określone dane. Ponadto można tworzyć niestandardowe filtry, które są wdrażane na podstawie zamówień, o których wspomniano w sekcjach Przydziel filtr .

Pozbądź się hałasu za pomocą podstawowych filtrów

Ważne jest stosowanie filtrów do swoich widoków, ponieważ wpływa to na dane przychodzące i wychodzące. Możesz przywrócić przefiltrowane pliki i zestaw informacji w dowolnym miejscu na komputerze.

Ale zanim to zrobisz, musisz pamiętać o następujących rzeczach:

1. Z wyłączeniem wewnętrznego filtru IP

Musisz wyeliminować poglądy ze swojej organizacji, aby zapewnić sobie jakość ruchu. Prawie wszystkie znane firmy robią to i zmieniają swoje dane od czasu do czasu. Wizyty przychodzące bezpośrednio z biura znacznie różnią się od wizyt zewnętrznych źródeł. Możesz po prostu wykluczyć wewnętrzne adresy IP z sekcji widoku w Google Analytics. Możliwe jest również stosowanie różnych filtrów w sieciach z kilkoma adresami IP. Jeśli Twoja witryna jest stosunkowo duża i korzystasz z funkcji Menedżera Google, musisz przestać wysyłać widoki do swoich stron internetowych, które zostały zmodyfikowane w Menedżerze Google za pomocą określonych reguł i makr .

2. Małe litery i atrybut kampanii

Musisz wymuszać stosowanie filtrów o małych rozmiarach w kampaniach i ich atrybutach, aby uzyskać wyniki o wysokiej jakości. Gdy używasz parametru tagowania do tworzenia niestandardowego adresu URL dla kampanii witryn, powinieneś nazwać każdy parametr na podstawie jego typu odbiorców i filtra, który został dla niego utworzony. Na przykład możesz nazwać filtr jako LinkedIn i zacząć otrzymywać ruch bezpośrednio z tej witryny społecznościowej .

Wniosek

Są to bardzo proste pomysły na filtrowanie, aby pozbyć się hałasu. Mamy nadzieję, że uzyskasz wystarczające informacje z tych pomysłów i możesz utrzymać jakość i wiarygodność swojej witryny .

November 24, 2017