Back to Question Center
0

Semalt Expert zapewnia, że ​​musisz chronić witrynę przed próbami włamania - Oto jak

1 answers:

Istnieje wiele form złośliwych ataków w Internecie. Wiele osób staje twarzą w twarz z dziełamiwielu hakerów w ich codziennych przedsięwzięciach, a także podczas ich pracy. Hakerzy spędzają znaczną część czasu, próbując dojść do tegoróżne metody, za pomocą których mogą wykonywać swoje zadania. Większość z tych metod obejmuje takie zadania, jak ataki DDoS, a nawet przekierowanieskryptowanie - elettrovalvola gas normalmente aperta. Wszystkie te ataki mają motyw samolubstwa, a także wielkie cierpienie dla ofiar.

Zwykle hakerzy mogą kierować reklamy na Twoją witrynę z wielu powodów. Zwykle mogą byćkradzież informacji o użytkowniku, takich jak informacje o karcie kredytowej, a nawet o hackach panelu administratora. W innych przypadkach haker może ukraść wartościinformacje ze strony internetowej, takie jak informacje o kliencie, a także dane logowania dotyczące wielu kluczowych aspektów firmy. Hakerzymoże również zasilać nieuczciwą konkurencję w sytuacji, gdy haker może obniżyć Twoją witrynę lub ranking optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO) wwiele różnych sposobów. W związku z tym konieczne jest zabezpieczenie systemu przed hakerami.

Jack Miller, wiodący ekspert z Semalt ,omówiono niektóre sposoby, które mogą uchronić Cię przed atakami tych ludzi:

Ochrona przed nieuprawnionym dostępem

Jedna z najprostszych rzeczy, które haker może zrobić na twojej stronie, próbuje zalogować się jako administrator.W rezultacie haker może próbować odgadnąć różne hasła, aby zobaczyć, który z nich może popaść w twoją niewiedzę. Używanie bezpiecznych hasełjest niezbędna. Hasła takie jak 12345 nie są bezpieczne i mogą narazić całą witrynę na hakerów. Ponadto nie powinieneś używać hasłato zbyt łatwe do odgadnięcia. Słowa takie jak imię twojego dziecka mogą być absolutnym domysłem dla osoby z tą wiedzą. Zamiast tego połączróżne postacie o różnej formie.

Skrypty krzyżowe (XSS)

To jest hack, który wymaga końca użytkownika. Ten hack wymaga użycia niektórychużywane formularze i pola tekstowe, takie jak formularz subskrypcji. Haker przesuwa kod osadzenia na formularzu użytkownika zawierającym skrypt. Nawciskając enter, skrypt zaczyna działać na twoim serwerze. W rezultacie haker zyskuje dostęp do wszystkich danych klientów, w tym donaciśnięcia klawiszy, które klient trafia za każdym razem, gdy logują się na Twojej stronie. Aby naprawić tę lukę, potrzebujesz sposobu kodowaniainformacje o twoich formularzach przed dostarczeniem ich do twojej bazy danych. W rezultacie skrypt nie może być uruchomiony w bazie danych, ponieważ już istniejeśrodki mające na celu uniemożliwienie uruchomienia.

Wniosek

W przypadku każdej działalności związanej z handlem elektronicznym bezpieczeństwo cybernetyczne stanowi główny problemdo pracy w trybie online. Istnieje wiele prób włamań i osób, które mogą chcieć zhakować witrynę w bardzo wielu witrynach. Bezpieczeństwo twojegoWitryna, a także dobro Twoich klientów, w dużej mierze zależy od twoich prac jako administratora.

November 23, 2017