Back to Question Center
0

Semalt - Forum Wojowników w dzisiejszym marketingu internetowym

1 answers:

Istnieje wiele serwisów społecznościowych i forów, aby uzyskać informacje na temat marketingu internetowego, ale najpopularniejszym miejscem jest Forum Wojowników, znane również jako WF. Jako marketer internetowy lub społecznościowy powinieneś zwrócić uwagę na to, co się dzieje i jak lepiej korzystać z Twojego biznesu online. Można śmiało powiedzieć, że Warrior Forum to przydatna platforma, dzięki której dowiesz się wszystkiego o firmach internetowych .

Trudno nie wspomnieć, że Warrior Forum ma swoje zalety i wady. Najlepsze jest to, że forum pozostaje aktywne przez cały czas i ma odpowiedzi na prawie wszystkie pytania związane z marketingiem.

Przejdź do poniższych wskazówek od Igora Gamanenko, najlepszego specjalisty Semalta , aby uzyskać uzasadnione odpowiedzi na twoje pytania - best vps hosting canada.

1. The War Room

The War Room jest płatną sekcją tego forum i dostarcza nam przydatnych informacji o produktach śmieciowych. Tutaj inteligentne osoby i sprzedawcy internetowi podają sobie ręce i rozmawiają o swoich codziennych projektach, ale nie możesz dołączyć do tej sekcji, dopóki nie zapłacisz składki członkowskiej .

2. Dołączył do zespołu Famous Businessmen

Legalni ludzie, którzy rozdawali w tej sekcji to: Rand Fishkin (Moz), Patrick Sexton (Feed The Bot), Pat Flynn (Smart Passive Income), Brian Clark (CopyBlogger) i Yaro Starak (Entrepreneurs Journey).

Problemy z Forum Wojowników

Główne problemy związane z tą platformą zostały opisane poniżej .

1. Broken English Posts

Zepsuty angielski post jest jednym z głównych problemów z Warrior Forum. Zauważyłem, że wielu użytkowników na tej platformie nawet nie wie, jak pisać po angielsku. błędy w pisowni i błagają o pomoc rodowitych Anglików

2. Same pytania raz za razem

Kolejnym problemem związanym z tą platformą jest to, że te same pytania powtarzają się niemal codziennie. Forum Warriora tworzy bałagan dla nowych i obecnych użytkowników, ponieważ nowicjusze zadają podobne pytania, takie jak "jak pozycjonować stronę internetową", "czy ten produkt działa dobrze" i tak dalej.

3. Bezpłatne członkostwo

Większość informacji na tym forum jest dostępna dla darmowych członkostw, co oznacza, że ​​nie musisz płacić nic, aby dowiedzieć się więcej o technikach pracy online. Darmowa wersja obejmuje wiele tematów, takich jak marketing online, marketing offline, witryny e-commerce, SEO, marketing e-mailowy, social media marketing i inne podobne tematy. Szacuje się, że istnieje ponad trzydzieści różnych sekcji, w których codziennie porusza się wiele tematów .

4. Guru Wannabes

W podobnych żywiołach zadawania pytań znalazłem guru, gdzie ludzie lubią udawać, zanim faktycznie rozpoczną swoją działalność online. Informacje te mogą być przydatne dla osób, które potrzebują odrobiny inspiracji lub chcą zanurzyć palce w świecie marketingu mediów społecznościowych .

5. Warrior Ask Me Anything

Ta nowa sekcja zawiera wiele interesujących wpisów i sekcji dyskusji. Tutaj możesz zadawać pytania związane z marketingiem i ulepszać swój biznes w Internecie. Dla nowego sprzedawcy internetowego ta sekcja Warrior Forum zawiera wiele wskazówek, tutoriali i artykułów, z których można skorzystać. Możesz skorzystać z porady ekspertów, jak odnieść sukces w biznesie w ciągu kilku miesięcy. Działając zgodnie z ich radami, możesz wytyczać swoją ścieżkę i łatwo rozwijać swój biznes .

Ostatnie przemyślenia

Dzięki bogactwu porad, wskazówek i przydatnych informacji, Forum Wojowników jest idealne dla tych, którzy aktywnie szukają poradników na temat mediów społecznościowych i marketingu internetowego. Nawet jeśli nie masz strony internetowej, możesz dołączyć do tej platformy, aby nauczyć się wiele z doświadczeń swoich seniorów

November 26, 2017