Back to Question Center
0

Semalt: Jak blokować niektóre witryny internetowe w Chrome za pomocą BlockIt

1 answers:

Internet jest pełen irytacji, a wyskakujące reklamy należą do najbardziej irytujących. Pojawiają się one na twoich stronach internetowych i frustrują użytkowników na wiele sposobów. Ponadto przekierowują użytkowników do niechcianych lub dorosłych witryn. Dzięki BlockIt możesz szybko wyeliminować zarówno wyskakujące reklamy, jak i podejrzane lub dorodne strony z Google Chrome - no deposit casinos new. Witryny, które ładują i pobierają teksty, które wpisujesz, można łatwo zablokować za pomocą tej techniki.

Istnieją różne zagrożenia w Internecie i zawsze szukamy ochrony przed nimi. Rodzice chcą niezawodnych programów kontroli rodzicielskiej zainstalowanych na smartfonach swoich dzieci, aby uniknąć nieprzyjemnych problemów, a pracodawcy szukają dobrze obeznanych narzędzi monitorujących, aby zapewnić doskonałą wydajność swoich pracowników. Dla użytkowników Google Chrome dostępne jest rozwiązanie wszystkich problemów, znane jako BlobkIt. Jest to słynne rozszerzenie bezpieczeństwa przeglądarki, które może ograniczyć dostęp do kilku stron internetowych, tak aby nieodpowiednie i niebezpieczne treści nie pojawiały się podczas surfowania po Internecie .

Tutaj Michael Brown, czołowy specjalista z Semalt , opisał kilka sposobów blokowania kilku stron internetowych w Chrome za pomocą BlockIt.

Opcja nr 1:

Jeśli używasz wersji systemu Windows, która nie wspiera kontroli rodzicielskiej, możesz łatwo zainstalować rozszerzenie o nazwie BlockIt, aby wyeliminować kilka podejrzanych lub dorosłych witryn. Pierwszym krokiem jest instalacja dodatek i wpisz chrome: // extension / w pasku adresu, pokaże się wszystkie zainstalowane rozszerzenia, a następnie kliknij pasek opcji i ogranicz dostęp do stron, które Ci się nie podobają.)

Opcja nr 2:

Mimo że bardzo łatwo jest zablokować kilka stron internetowych za pomocą tej metody, możesz łatwo odblokować ulubione witryny z tej samej listy. Przejdź do sekcji Opcje i usuń adres URL, aby usunąć go z listy zablokowanych. Upewnij się, że zapisałeś ustawienia przed zamknięciem przeglądarek internetowych.

Opcja nr 3:

Jeśli chcesz ustawić hasło, aby Twoje dzieci nie miały dostępu do zablokowanych stron internetowych, wpisz hasło na pasku opcji BlockIt i potwierdź je. Następnie powinieneś kliknąć przycisk Zapisz przed zamknięciem okna.

Opcja 4:

Teraz wróć do Google Chrome, aby sprawdzić, czy adresy URL są poprawnie zablokowane. Wystarczy wpisać nazwę strony, a jeśli jest ona zablokowana, pojawi się komunikat informujący, że ta witryna jest zablokowana. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tej samej witryny, powinieneś kliknąć opcję Zmień ustawienia i wprowadzić tutaj swoje hasło. Nastąpi przekierowanie do strony, na której możesz blokować lub odblokowywać witryny w oparciu o Twoje osobiste preferencje .

BlockIt istnieje już od lat, ale sama liczba blokowanych przez niego stron internetowych nie ma sobie równych w Internecie. Najlepszą zaletą jest to, że może to łatwo zablokować wiele witryn w Google Chrome i nie zapisuje ich linków w backend. Ponadto możesz odblokować strony internetowe w dowolnym czasie i miejscu .

November 26, 2017