Back to Question Center
0

Semalt: Jak blokować strony internetowe w Chrome z 4 rozszerzeniami

1 answers:

Blokowanie stron internetowych może być przydatnym środkiem dla wielu użytkowników Internetu. Istnieje wiele sposobów blokowania stron internetowych na swoich komputerach. Na przykład ludzie modyfikują hosty plików na komputerach, aby przekierować je na nieznane adresy URL. Inne osoby używają określonych serwerów DNS, które mają wbudowane zapory kontroli rodzicielskiej. W niektórych aplikacjach możesz zablokować niektóre witryny na poziomie przeglądarki - soft power health. Istnieje wiele sposobów blokowania stron internetowych za pomocą przeglądarki, z których większość obejmuje rozszerzenia.

W tym artykule o SEO, Igor Gamanenko, najlepszy ekspert z Semalt , podaje tutaj niektóre rozszerzenia przeglądarki Chrome, które mogą blokować strony internetowe:

1. Osobista lista zablokowana (przez Google)

Ten dodatek może powodować, że przeglądarka blokuje strony internetowe bezpośrednio od odpowiedzi na zapytanie. Rozszerzenie osobistej listy blokującej jest dokonywane przez firmę Google, co oznacza ważność jej działania. Po zainstalowaniu tego rozszerzenia możesz zablokować witrynę bezpośrednio z wyników wyszukiwania tej witryny. Możesz utworzyć listę domen i stron, które chcesz zablokować z serwerów Google SERP. Aby zarządzać tymi stronami, możesz kliknąć rozszerzenie Osobista lista bloków i usunąć witryny internetowe z listy zablokowanych .

2. Blokowisko

To rozszerzenie pomaga użytkownikowi blokować określoną listę stron internetowych, które należy blokować. W przeciwieństwie do rozszerzenia listy osobistych bloków, musisz ręcznie dodawać strony internetowe, które chcesz zablokować z widoku. To rozszerzenie ma hasło, które można umieścić w zabezpieczeniu przed dziećmi. Możesz zapobiec niepotrzebnemu użyciu tutaj. Po zainstalowaniu możesz zarządzać rozszerzeniem witryny blokowej, klikając jej ikonę na ekranie. Możesz ustawić przekierowania, a nawet odinstalować je tutaj.

3. StayFocusd

To rozszerzenie Chrome blokuje niektóre witryny, umożliwiając ustawienie czasu trwania sesji. Na przykład możesz ustawić czas, jaki musisz wydać na daną witrynę. Ten dodatek umożliwia również utworzenie listy stron internetowych, które chcesz blokować. Możesz użyć opcji Nuclear, aby całkowicie zablokować dostęp do strony .

4. tinyFilter

To narzędzie jest bezpłatne. Oferuje liczne usługi monitorowania stron internetowych. TinyFilter może pomóc użytkownikowi blokować obraźliwe treści w przeglądarce komputera. Istnieje również hasło do blokowania zapór ogniowych oraz kontroli rodzicielskiej przeglądarki. Możesz ograniczyć dostęp do tego dodatku używając hasła, ograniczając strony, które mogą je skonfigurować. Formularz jego menu opcji; możesz kliknąć jego ikonę przeglądarki, aby ręcznie zarządzać zablokowaną witryną.

Wniosek

Możesz uzyskać kontrolę nad dostępem do przeglądarki na wiele sposobów. Jednym z najskuteczniejszych sposobów zarządzania przeglądarką Chrome jest rozszerzenie. Rozszerzenia przeglądarki, takie jak Block Site, pomagają ograniczyć dostęp niektórych adresów URL do przeglądarki. Na przykład możesz utworzyć listę stron, których nie chcesz odwiedzić. Możliwe jest także zautomatyzowanie niektórych haseł tych rozszerzeń, aby uniemożliwić dzieciom dokonywanie wykluczeń. Ten artykuł o SEO pomoże Ci zainstalować najlepszy dodatek do Chrome, aby kontrolować dostęp do strony w przeglądarce Chrome.

November 26, 2017