Back to Question Center
0

Semalt: Jak blokować strony internetowe w Google Chrome w ciągu minuty

1 answers:

W obecnych przeglądarkach internetowych może być konieczne zablokowanie stron internetowych w niektórych przypadkach. Na przykład rodzic może chcieć ograniczyć dostęp swoich dzieci do niektórych witryn z treściami dla dorosłych. W innych przypadkach jeden może blokować witrynę, która wciąż pojawia się .

Menedżer sukcesu klienta Semalt , Michael Brown, podaje pewne metody, które ludzie stosują w celu zapobiegania tym stronom internetowym .

Ta wskazówka SEO zawiera kilka metod wyjaśniających, jak zablokować niektóre witryny z komputera - ultra whey protein 80. Będziemy używać Google Chrome jako naszej przykładowej przeglądarki. Te metody dotyczą różnych przeglądarek komputerowych i różnych rozszerzeń. Procedura może się nieco różnić ze względu na zmiany autora kodu. Jednak nie powinieneś martwić się o swój system operacyjny. Te metody obejmują:

1. Korzystanie z rozszerzeń Chrome

Możliwe jest użycie niektórych dodatków i rozszerzeń, aby ograniczyć korzystanie z niektórych funkcji przeglądarki. Niektóre z tych dodatków mają więcej funkcji, takich jak dostęp do hasła, aby dodać kolejną warstwę ochrony. W tej instrukcji SEO użyjemy rozszerzenia o nazwie BlockSite. Możesz zainstalować ten dodatek do przeglądarki ze sklepu Chrome Web App Store. Możesz zainstalować ten dodatek i kliknij przycisk Zainstaluj (Dodaj do Chrome).

Za pomocą tego dodatku możesz dodać stronę do czarnej listy podczas przeglądania, klikając jej ikonę. Możesz włączyć lub wyłączyć funkcje tego dodatku. Co więcej, zawsze możesz przejść do jego opcji i zarządzać witrynami umieszczonymi na czarnej liście. Kiedy klikniesz link do domeny z czarnej listy i otrzymasz komunikat "Zablokowany", oznacza to, że rozszerzenie działa prawidłowo. Inne rozszerzenia mogą korzystać z tej procedury lub nie, ale działają na podobnej zasadzie .

2. Blokowanie witryn na komputerze z systemem Windows

Dla osób używających komputera z systemem Windows może być konieczne zablokowanie całej witryny przez jej hosta plików. Aby osiągnąć ten efekt, kliknij start na komputerze stacjonarnym i wpisz "C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc \" w panelu wyszukiwania początkowego. Z tego miejsca potrzebna jest opcja prawego kliknięcia i edytuj hosty plików za pomocą prostego edytora skryptów .

Możesz użyć kodu 127.0.0.1 plus nazwę strony internetowej, aby go zablokować. Twoja przeglądarka może przestać uzyskiwać do niego dostęp z tego konkretnego komputera. Użyj nowego wpisu w innym wierszu, aby zablokować więcej witryn. Aby zapobiec całej domenie, należy wpisać na stronie z wyłączeniem "https: // lub www", aby obsługiwać wszystkie protokoły.

3. Korzystanie z oprogramowania stron trzecich

Niektóre aplikacje komputerowe mogą pomóc ograniczyć dostęp do niektórych stron internetowych. Podczas instalowania tego oprogramowania nie trzeba wymyślać sposobu blokowania jakichkolwiek witryn. Mogą zrobić wszystko dla ciebie. To oprogramowanie może zawierać zapory sieciowe lub oprogramowanie antywirusowe. Jednak większość tych aplikacji może wymagać pewnych opłat za ich użycie, ponieważ nie są one bezpłatne .

4. Blokowanie witryny za pośrednictwem routera

W przypadku zaawansowanych użytkowników możliwe jest zablokowanie całej sieci. Ta procedura jest nieco techniczna i może wymagać zatrudnienia eksperta. Trzeba zablokować witrynę z adresu IP. Konieczne jest jednak wykonanie kopii zapasowej konfiguracji routera. Możesz powrócić do tych zmian, na wypadek gdyby coś poszło nie tak

November 26, 2017