Back to Question Center
0

Semalt: Jak zablokować witrynę w Chrome za jednym kliknięciem

1 answers:

Czasami może być konieczne usprawnienie przeglądania Internetu przez kontrolowanie przeglądarek internetowych. Na przykład rodzic może chcieć ograniczyć dostęp dzieci do niektórych witryn z treściami dla dorosłych. W innych przypadkach może być konieczne zapobieganie wyświetlaniu konkretnej witryny internetowej przez określony czas. Ten artykuł o SEO nauczy Cię blokować witryny w przeglądarce Google Chrome. Możesz kontrolować witryny i domeny, które mogą Cię denerwować za każdym razem, gdy jesteś w przeglądarce - tech support number in Portland.

Ta wytyczna wyjaśniona przez Igora Gamanenko, eksperta z Semalt , jest ograniczona do przeglądarki Chrome, ale może również działać w innych przeglądarkach z tym rozszerzeniem. Dodatkowo w dyskusji zostanie dodane rozszerzenie TemporarySite Blocker .

Aby rozpocząć korzystanie z tej usługi, należy wykonać kilka prostych kroków. Po wykonaniu tych kroków powinieneś być w stanie przejąć kontrolę nad stronami internetowymi w przeglądarce. Ta procedura może działać w wielu innych przeglądarkach korzystających z różnych rozszerzeń przeglądarki, z wyjątkiem konieczności zastosowania innej procedury.

1. Zaloguj się do przeglądarki Chrome, przejdź do rozszerzeń w menu ustawień i dodaj aplikację TemporarySite Blocker. Jak wspomniano powyżej, ten dodatek będzie naszym rozszerzeniem wyboru .

2. Po dodaniu blokady tymczasowej istnieje specjalna ikona, która pojawia się w prawym górnym rogu paska narzędzi przeglądarki. To jest panel, z którego będziesz korzystać, aby kontrolować funkcjonalność tego rozszerzenia.

3. Kiedy klikniesz tę ikonę, otrzymasz interfejs działający jak przycisk. Możesz włączyć lub wyłączyć Blokowanie TemporarySite. Możesz kliknąć ten przycisk, aby zablokować witrynę, gdy tylko znajdziesz się na jej łączu

4. Aby dodać stronę internetową, możesz przejść do strony, którą chcesz dodać do listy zablokowanych. Włącz lub wyłącz witrynę z tego menu. Przycisk TSB pozostaje w przeglądarce Chrome, aby można było z niego korzystać za każdym razem, gdy istnieje strona, którą należy dodać do listy zablokowanych stron Chrome .

Aby przetestować to rozszerzenie, po prostu zablokuj konkretną witrynę. Spróbuj uzyskać do niego dostęp, klikając jego link. Jeśli pojawi się komunikat "Zablokowany" w przeglądarce, rozszerzenie działa. To ustawienie obowiązuje do dnia, w którym zdecydujesz się odblokować tę konkretną witrynę .

Sprytne jest również ukrywanie przycisku TSB. Środek ten może uniemożliwić wścibskiemu użytkownikowi przeglądarki włączenie strony internetowej. Google Chrome ma również funkcję ograniczania hasłem. Możesz go użyć, aby dodać dodatkowe środki do tej opcji sterowania .

Wniosek

Czasami konieczne jest kontrolowanie i monitorowanie stron internetowych, które ludzie mogą próbować użyć w przeglądarce komputera. Podczas gdy niektórzy ludzie mogą tego używać, aby ograniczyć korzystanie z Internetu przez dzieci, inni mogą potrzebować ograniczenia korzystania z witryny, aby kontrolować ich przeglądanie. Ta wskazówka SEO zawiera informacje o blokowaniu witryn w Chrome przy użyciu rozszerzenia Blokowanie tymczasowe. Możesz włączyć lub wyłączyć witrynę internetową, blokując ją, ograniczając korzystanie z przeglądarki. Ta procedura może również mieć zastosowanie w innych przeglądarkach z tym lub podobnym rozszerzeniem przeglądarki .

November 26, 2017