Back to Question Center
0

Semalt: Jak zablokować witrynę w Google Chrome w 14 prostych krokach

1 answers:

Niezależnie od tego, czy dzieci spędzają wiele godzin na niektórych stronach internetowych, czy na stronach z dużą ilością reklam pop-on i banerów reklamowych, możesz zablokować niechciane i obraźliwe witryny w Google Chrome. Jak wiesz, że Chrome to darmowa przeglądarka opracowana i wprowadzona przez Google, została po raz pierwszy uruchomiona w 2008 roku dla użytkowników Microsoft Windows. Później Google Chrome został przeniesiony na urządzenia macOS, Android i Linux. Teraz służy jako podstawowa platforma do uruchamiania aplikacji internetowych .

Podczas surfowania po Internecie możesz natrafić na wiele głupich i niechcianych stron internetowych, które możesz łatwo zablokować za pomocą rozszerzeń stron trzecich. Jeśli jednak nie chcesz korzystać z tych rozszerzeń, wykonaj 14 kroków opisanych przez Michaela Browna, najlepszego eksperta z Semalt Digital Services - duo προφυλακτικα logo.

Krok 1: Zlokalizuj swój moduł blokowania stron internetowych:

Prawie wszystkie przeglądarki internetowe mają rozszerzenie Blokowanie witryny. Powinieneś go zlokalizować w przeglądarce Google Chrome, aby zapobiec podejrzanym witrynom .

Krok nr 2: Pobierz rozszerzenie:

Jeśli nie masz żadnych rozszerzeń do blokowania niechcianych stron, możesz kliknąć opcję Bezpłatną w Ustawieniach Google Chrome i pobrać żądane rozszerzenie. Po pobraniu pozwól temu rozszerzeniowi uzyskać dostęp do Twojego komputera.

Krok 3: Przejdź do tej strony internetowej:

Kolejnym krokiem jest przejście do strony internetowej lub bloga, które chcesz zablokować w Google Chrome.

Krok 4: Ikona przeglądarki internetowej:

W czwartym kroku należy kliknąć niebieską ikonę o nazwie Blokowanie witryny. Jest zawsze obecny po prawej stronie przeglądarki .

Krok # 5: Przydziel czas:

Tutaj musisz wpisać godziny, dni, tygodnie lub miesiące, w których chcesz zablokować blogi lub strony internetowe. Czas powinien zostać wpisany w opcji Blokuj tę opcję i nie należy przydzielać czasu .

Krok # 6: Lokalizowanie zablokowanych witryn:

Kolejnym krokiem jest zlokalizowanie rozszerzeń strony blokowej na liście wyników wyszukiwania .

Krok # 7: Pobierz wybrane rozszerzenie:

Kliknij opcję Bezpłatna, aby pobrać żądane rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome. Nie zapomnij kliknąć pola uprawnień, pozwalając, aby rozszerzenie wykonywało różnorodne zadania .

Krok 8: Ustawienia rozszerzenia:

Teraz powinieneś kliknąć na opcję Extension Settings, aby załadować rozszerzenie jako całość

Krok # 9: Wpisz adres URL:

Przejdź do opcji Block Site i wpisz adres URL, który chcesz zablokować. Nie zapomnij kliknąć przycisku Dodaj stronę i nadal blokować dowolną liczbę stron internetowych .

Krok # 10: Włącz uwierzytelnianie:

Przejdź do obszaru Włącz uwierzytelnianie i zaznacz znak, który pojawia się z przodu. Następnie musisz wprowadzić hasło, aby zablokować i odblokować witrynę. Kliknij opcję Ustaw hasło po wybraniu i wstawieniu żądanego hasła .

Krok # 11: StayFocusd:

Na tym etapie należy zlokalizować rozszerzenie StayFocusd w wynikach wyszukiwania Google.

Krok # 12: Pobierz to rozszerzenie:

Kliknij opcję Bezpłatna, aby pobrać żądane rozszerzenie do Google Chrome. Nie zapomnij pozwolić jej wprowadzić pewnych zmian w Twoich danych przeglądania.

Krok # 13: Poruszanie się po stronie:

Następnie należy przejść do strony internetowej, którą chcieliby Państwo zablokować, wprowadzając jej nazwę w przeglądarce .

Krok # 14: Zaawansowane opcje:

Powinieneś kliknąć obszar Opcje zaawansowane, który ma przeznaczyć czas na witrynę, którą chcesz zablokować. Nie zapomnij zapisać ustawień przed zamknięciem okna.

November 26, 2017