Back to Question Center
0

Semalt: Jak zablokować witrynę w niektórych wynikach wyszukiwania Google

1 answers:

Typowe doświadczenie przeglądania Internetu jest zwykle pełne wielu linków spamowych. Na przykład rodzic może chcieć zablokować treści dla dorosłych w sytuacjach, w których dzieci mają dostęp do Internetu. W innych przeglądarkach może być konieczne usunięcie irytujących wyników z wyników wyszukiwania. W wielu przypadkach może być konieczne, aby dowiedzieć się, jak zablokować wyświetlanie niektórych stron na stronach wyników wyszukiwania Google - vacation to peru machu picchu.

Michael Brown, doświadczony specjalista Semalt , zapewnia, że ​​możliwe jest ręczne blokowanie tych stron z poziomu preferencji konta Google. Po wprowadzeniu aktualizacji Google włączyło tę funkcję, aby złagodzić Twoje irytacje. Możesz odfiltrować wcześniej odwiedzane strony ze swoich stron wyników wyszukiwania .

Aby korzystać z tej funkcji, musisz utworzyć konto Google. Po ocenieniu konta przejdź do strony, którą chcesz zablokować w widoku. Początkowo możesz nie widzieć żadnej opcji blokowania na stronie widoku wyszukiwania Google. Dzieje się tak dlatego, że Google nie chce, aby było to pierwsze wrażenie użytkownika. Google chce, abyś czuł się lepiej i dlatego postanowił ukryć tę opcję. Co więcej, ludzie mogą powrócić do swojej listy ukryć ze swoich preferencji konta Google.

Przejdź do domeny witryny, którą chcesz zablokować w wynikach wyszukiwania. Z tej funkcji menu blokowania możesz przejść do Google i uniemożliwić wyświetlenie całej domeny w wyniku wyszukiwania użytkowników. W innych przypadkach może być konieczne zablokowanie całej witryny. W takim przypadku możesz zastosować witryny "zablokuj wszystkie witryny example.com". Możesz także przejść do wyświetlania zablokowanych wyników, aby wyświetlić te witryny. Stąd masz możliwość kontrolowania lub zarządzania zablokowanymi stronami internetowymi .

Aby przejść do tego menu, zaloguj się na swoje konto Google i wyszukaj zapytanie. Przejdź do menedżera "zarządzaj zablokowanymi witrynami" za pomocą ustawień wyszukiwania. Tutaj możesz przejść do ustawień i zarządzać zablokowanymi witrynami. Możesz odblokować witrynę stąd.

Niektórzy użytkownicy mogą wykorzystywać rozszerzenia przeglądarki do kontrolowania ruchu w witrynie . W takich przypadkach ludzie często używają takich aspektów jak rozszerzenie BlockSite do kontrolowania swojego zachowania. Co więcej, można również ustawić hasło, aby kontrolować sposób, w jaki użytkownicy korzystają z przeglądarki. Może to uniemożliwić innej konfiguracji w przeglądarce .

Wniosek

W niektórych przypadkach konieczne jest zablokowanie wyświetlania niektórych wyników wyszukiwania na stronie wyszukiwania Google. Te wyniki wyszukiwania powodują, że przeglądanie Internetu jest męczące, zwłaszcza jeśli używasz tych samych słów kluczowych do kontrolowania wyników wyszukiwania. W innych przypadkach ludzie mogą potrzebować funkcji kontroli rodzicielskiej z przeglądarki komputera. Ten artykuł o SEO może nauczyć Cię blokować witrynę z wyników wyszukiwania Google. Możesz zapobiec irytującym wynikom wyszukiwania, które powtarzają się dla różnych słów kluczowych, które są najczęściej używane w wyszukiwaniach. Możesz także skonfigurować listę blokującą witryny dla stron, których nie chcesz używać w konsoli wyszukiwania Google.

November 26, 2017