Back to Question Center
0

Semalt: Korzyści ze śledzenia reakcji użytkowników na treść

1 answers:

Media społecznościowe stały się istotnym narzędziem rozpowszechniania idei w Internecie. Szacowane 50 000 myśli każdego dnia są ważnym atutem do budowania informacji online, nawet przy minimalnym zastosowaniu SEO, ale tylko wtedy, gdy treść jest znacząca. Dobre pomysły zwiększają ruch online. Odwiedzający stronę internetową wybierają informacje i udostępniają je za pośrednictwem różnych platform internetowych.

Jason Adler, menedżer ds - good watch replica sites. Sukcesów klienta Semalt Digital Services, stwierdza, że ​​proces tworzenia atrakcyjnej treści, która przemawia do prawdziwych odbiorców, wymaga od widzów docenienia komentarzy. Niektóre sposoby udostępniania treści internetowych przez odbiorców obejmują następujące reakcje:

Spamowanie: Treści, które nie są rozsądne i nie przyczyniają się do popytu odbiorców, są najprawdopodobniej wysoce nieużyteczne, a zatem są spamem. Spamowanie zawartości eliminuje ją z przyszłych interakcji z użytkownikiem sieci.

Pomijanie: Pisarz treści, który miesza zarówno istotne, jak i nieistotne treści na stronie internetowej, utrudnia czytelnikowi czytanie. Użytkownik pomija nieistotną treść, aby znaleźć to, co jest dla niego przydatne. Jeśli zawartość jest konsekwentnie słaba, pisarz jest ostatecznie zapisywany.

Skanowanie: Kiedy czytelnik podejrzewa, że ​​znaczenie treści internetowych, które czytają, spieszy się, aby wybrać wszystko, co istotne, pomijając resztę treści.

Powstrzymywanie się: Jeśli artykuł dotyka czytelników, mogą przestać myśleć o przeczytanym przedmiocie i skupić się na kwestiach osobistych lub zawodowych.

Zapisywanie: Dobra zawartość warta odniesienia lub przyszłego zwiedzania jest warta oszczędzania w celu szybkiego pobrania.

Przesunięcie: Wzruszająca treść wpływa na wartości i charakter czytnika. Zmieniają się ich postawy i podejście do normalnego życia.

Wysyłanie: Czytelnicy mogą dzielić się treściami, jeśli uważają, że są one przydatne nie tylko dla nich, ale również dla innych osób.

Rozprzestrzenianie: Treści ułatwiające rozprzestrzeniają się za pośrednictwem blogów i mediów społecznościowych. Treści docierają do wielu osób za pośrednictwem osobistych platform medialnych.

Subskrybowanie: Kiedy czytelnicy są zadowoleni z treści, ich ostateczną formą wyrażania zaufania jest zasubskrybowanie witryny w celu uzyskania większej ilości treści w przyszłości.

Przed opublikowaniem treści w Internecie należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, które powinny dać dobrą odpowiedź.

1. Poznaj publiczność

Znajomość publiczności ma podstawowe znaczenie dla zapewnienia, że ​​treść ma pozytywnych czytelników. Pismo powinno skupiać się na widowni, a nie na pisarzu. Dowiedz się, kim jest publiczność, jakie są jej zainteresowania i jakie są jej obawy w danym momencie.

2. Zrozum cele

Pomyśl o celu treści i dokonaj oceny czytelnika artykułu, jeśli SEO będzie miało zastosowanie.

3. Użyj kreatywności

Po uzyskaniu podstawowych informacji o materiale i odbiorcach, skupienie się na kreatywności tworzy atrakcyjne treści, które spełnią wyznaczone cele. Kreatywność pociąga za sobą wyjątkowość treści i pomysłów, które spełniają wymagania odbiorców. Artykuł powinien być odpowiedni i odpowiedniej długości i przesłany przy użyciu mechanizmu SEO.

4. Doceń opinię

Po opublikowaniu treści online, śledź odpowiedzi od odbiorców, aby dokonać oceny. Wykorzystaj cenne informacje zwrotne na temat przyszłego pisania, a jednocześnie poproś krytyków o poprawę. Publiczność wyraża swoje reakcje w sposób opisany powyżej.

Bądź kreatywny, śledź odbiorców i stosuj mechanizmy SEO w celu zwiększenia obecności w sieci.

November 23, 2017