Back to Question Center
0

Semalt: Najbardziej niesamowite artykuły na Wiki

1 answers:

Julia Vashneva, Semalt Customer Success Manager, twierdzi, że Klub Wikipedia Cool Freaks jest jedną z wiodących i znanych grup na Facebooku. Dostarcza najfajniejszych, najdziwniejszych i najdziwniejszych artykułów Wikipedii. Od 52 - wieloryba hercowego do Tarrare wszystko jest udostępniane w wiadomościach członków Facebooka - rehvid m??k. Od momentu założenia we wrześniu 2013 r. Grupa ta ogromnie się rozwinęła i stała się społecznością ponad 30 000 aktywnych członków. Tutaj rozmawialiśmy o najbardziej ulubionych i najnowszych artykułach Wikipedii .

Kentucky Meat Shower

To nie jest przerażający akt seksualny, ale incydent niezwykłej pogody. W Bath County, Kentucky, w marcu 1876 roku, kawałki mięsa, zwłaszcza wołowiny, spadały na powierzchni 100 metrów przez kilka minut. Później kawałki zostały rozpoznane jako tkanki płucne konia.

Rain Queen

Królowa Balobedu należała do Południowej Afryki. Uważano, że ma kontrolę nad chmurami i opadem. Przez lata tron ​​jest pusty z powodu kontrowersji związanych z nieślubnymi dziećmi Królowej Deszczu i krytyką unikalnego i dziwacznego stylu życia Modjadżiego .

Drukpa Kunley

Ten poeta i tybetański buddysta mieli moc przemieniać demony w bóstwa opiekuńcze po uderzeniu ich penisem o nazwie Piorun Płonącej Mądrości. Kunley jest również znany z ezoterycznych praktyk malowania fallusa na ścianach Bhutanu.

Joyce Carol Vincent

Zmarłe ciało Carol Vincent znaleziono w jej londyńskim mieszkaniu, które wyglądało dziwnie i niezwykłe, ponieważ martwe ciało leżało tam przez ponad trzy lata. Ponieważ wszystkie rachunki były opłacane automatycznie, jej telewizor i ogrzewanie działały, a część jej czynszu również była wypłacana, wszyscy wierzyli, że Joyce żyje. Na kilka dni przed śmiercią ta młoda dama odcięła kontakty z krewnymi i przyjaciółmi .

Armin Meiwes

Ten niemiecki facet zasłynął z mordowania i jedzenia osoby, która zgodziła się na zjedzenie. Umieścił reklamę na stronie, The Cannibal Cafe, gdzie Meiwes stwierdził, że szukał kogoś, kto zostanie zamordowany i skonsumowany. Mężczyzna z Berlina, Bernd JР "rgen Armando, odpowiedział na jego ogłoszenie, a Miewes amputował penisa Brandesa i odpowiednio go ugotował .

Jennifer i June Gibbons

Byli pięknymi bliźniakami, którzy odzwierciedlają ruchy siebie nawzajem i rozmawiają ze sobą w sposób, którego nikt nigdy nie zrozumie. Pomimo prób rozdzielenia ich przez wysyłanie ich do różnych szkół, bliźnięta stały się katatoniczne i odizolowały się, dopóki nie zjednoczyły się na całe życie. Wkrótce stali się przestępcami i zostali wysłani do szpitala, gdzie spędzili czternaście lat.

George Herriman

George Herriman był jednym z najlepszych i najbardziej znanych amerykańskich rysowników XX wieku. Był znany z komiksu zatytułowanego Krazy Kat. Przedstawił się jako Grek, ale akt urodzenia wymienia George'a jako kolorowego z pochodzeniem mieszanym .

Abdel Halim Hafez

Abdel był jednym z najpopularniejszych i najbardziej znanych arabskich i egipskich śpiewaków. Uważany jest za twórcę muzyki arabskiej, a jego muzyka inspirowała egipskie rewolucje w 2011 roku. Popełnił samobójstwo w 1977 roku, a świat nigdy nie miał Wielkiego Pimpina bez Halima .

November 26, 2017