Back to Question Center
0

Semalt: Podstawowe powody, dla których hakerzy atakują tę lub inną stronę

1 answers:

Modlitwa każdej osoby posiadającej stronę internetową nie wpada w ręce cyberprzestępcy, tacy jak hakerzy. Cała sieć internetowa jest pełna wielu postaci, z których niektórzy są uprawnieni, a mają niejasne motywy.Każdy biznes online dotyczy SEO i tego, jak prosperować w Internecie - jute stoffen online. Bezpieczeństwo witryny nigdy nie jest głównym problemem podczas tworzenia stron internetowych.Ludzie zwykle próbują budować witryny z myślą o użytkowniku końcowym lub o celu końcowym strony. Nie wiedzą, że hakerzy wydająnieprzespane noce próbujące rozwijać exploity i mechanizmy, które mogą poprawić ich pracę. Niektóre z ataków hakerskich, z których korzystają hakerzycały okres przeglądania zależy od nowych i nadchodzących narzędzi, które powodują ryzyko dla całej firmy online.

Aby trzymać się z dala od hakerów, być może trzeba najpierw dowiedzieć się, dlaczego hakerzy się włamująstrony internetowe. Oto lista dokonana przez Max Bell, The Semalt Customer Success Manager, który rzuca nowe światło na przyczyny każdego ataku hakerskiego:

1. Spam SEO

Nieuczciwa konkurencja w branży e-commerce jest znana, szczególnie w przypadku hakerówrola. Osoby te mają możliwość kradzieży listy e-mailowej ze strony konkurenta i wykorzystania jej do pozyskania klientów. W innychW takich przypadkach mogą obniżyć witrynę, jak w przypadku ataków DDoS, w których główne botnety atakują serwer z milionami żądań naraz. Tehakerzy mogą żądać zapłaty za usunięcie exploitów powodujących ogromne straty.

2. Kradnij pieniądze.

Cyberprzestępczość dostaje paliwo z hakowania. Większość oszukańczych funduszy poruszających się poInternet pochodzi ze zhakowanych kont bankowych i innych systemów płatności, takich jak PayPal. W innych przypadkach hakerzy mogą korzystać z SQL Injection, aby dostać się do ludziloginy i dokonywać przelewów pieniężnych tak, jakby były prawdziwymi postaciami. Inni hakerzy mogą pożyczać pożyczki za pomocą skradzionych danych osobowych.

3. Kradnij informacje kontaktowe.

Hakerzy otrzymują wiele informacji o osobie. Cyberprzestępcy mogą korzystać z tych informacjigrozić ofierze. Inne osoby mogą popełniać przestępstwa za pomocą zhackowanych kont, a jedynie przenieść problem na niczego nie podejrzewającegoosoba. W innych przypadkach dane osobowe, takie jak dowód osobisty, SSN i ​​prawo jazdy, mogą być przedmiotem sprzedaży w ciemnej sieci. Kradzież tożsamościi inne typowe oszustwa zależą od tych kont. Użytkownicy powinni uważać na tego typu hakerów.

4. Zakłócić spokój.

Niektórzy hakerzy niekoniecznie chcą ukraść grożąc ofierze. Jednak,narażają na szwank stan bezpieczeństwa w Internecie i mogą sprawić, że twoja strona dostanie flagę hackowania Google. Takie witryny mają problem z rankingiem,a cały proces może doprowadzić do niepowodzenia Twoich działań SEO.

Wniosek

Istnieje wiele powodów, dla których haker mógłby zainteresować się włamaniem na twoją stronę.Cały internet jest pełen cyberprzestępców, którzy korzystają z różnych zasobów internetowych i bezpieczeństwa użytkowników. Całe doświadczenie internetowewielu ludzi, którzy spotkali się z hakerami, jest bardzo okropne. Na przykład hakerzy mogą ujawnić osobiste życie sławnej osobyprzez niektóre obrazy, które mogą przechwycić z Internetu. Niektóre powody, dla których hakerzy mogą włamać się do Twojej witryny, są w tej wytycznej. Możeszpoznaj niektóre z nich i zwiększ bezpieczeństwo witryny e-commerce przed hakerami.

November 23, 2017