Back to Question Center
0

Semalt: Sekrety Hackerów, których nie chcą poznać

1 answers:

Dziedzina informacji i technologii zawiera wiele różnych rzeczy. Na przykład,wiele firm stosuje podejście e-commerce, polegające na zakładaniu stron internetowych i blogów w celu zasilania kampanii marketingowych.Istnieje wiele nowych narzędzi, które prowadzą użytkowników przez skomplikowany proces tworzenia stron internetowych. W tym samym stopniu narzędzia zhakerzy korzystają również z coraz lepszych rozwiązań. Hakerzy udostępniają wiele informacji osobistychinne informacje, które mogą być cenne - ssl certificate definition.

Mogą włamać się na stronę internetową i pozbyć się informacji, takich jak karta kredytowainformacje, a także inne przydatne informacje. W rezultacie ludzie powinni wystrzegać się tych ataków wraz z wieloma innymi potencjalnymi rzeczamimoże zrobić haker. Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób hakerzy wykonują swoje wyczyny z tak wysokim poziomem doskonałości. Po pierwsze, aby uniknąć hakerówi przetrwać próby włamania, trzeba zrozumieć, jak hakerzy włamują się na strony.

Niektóre z ich exploitów i metod są w tej wytycznej, przygotowane przezFrank Abagnale, menedżer ds. Sukcesu klienta w firmie Semalt Usługi cyfrowe.

  • Injection SQL.

Atak ten polega na atakowaniu słabo kodowanych stron internetowychich bazy danych. To włamanie kradnie dane osobowe, takie jak karty kredytowe, nazwy użytkowników i hasła. Injection SQL dzieje się przy użyciu specjalnegonarzędzia, które mogą odczytać typ bazy danych i zgarnąć odpowiednie informacje o kliencie. Ta metoda może włączyć dane do edycji hakerskiej, przesłaćlub pobierać pliki z bazy danych poprzez zdalny dostęp.

  • Atak typu Cross Site..

Ten atak obejmuje korzystanie z funkcji wprowadzania tekstustrony internetowej. Ten atak polega na zmuszeniu ofiary do kliknięcia infekcyjnego łącza lub pliku. W rezultacie skrypt podpina przeglądarkę. Hakerzyskuje dostęp, podobnie jak pamięć podręczną, a także hasła do dowolnej witryny. Możesz zapobiec temu atakowi również poprzez zaszyfrowanie informacjijako wprowadzenie mechanizmu dodatkowego dekodowania, gdy informacja przechodzi między użytkownikiem a serwerem.

  • Phishing i oszustwa.

Są to witryny klonów, które mogą oszukać użytkownika do dawaniadane logowania na fałszywą stronę. Informacje, które użytkownik wprowadza, mogą mieć istotne znaczenie dla bezpieczeństwa systemu danych. W przypadku ataków oszukańczych,użytkownik znajduje cenne dane, takie jak hasła, a także uzyskuje dostęp do strony internetowej. Niektóre przypadki tego ataku prowadzą do dezindeksowania astrona internetowa w wyszukiwarkach powodująca znaczną stratę dla firmy.

  • Ataki typu Middle-Man.

Internet polega na wymianie danych. Na stronie internetowejużytkownik wysyła i odbiera dane z serwera lub bazy danych. Podczas przenoszenia danych występuje pewna luka w zabezpieczeniach, która występuje na dowolnym etapieproces. Bliski człowiek atakuje cele kradzieży tych informacji, potencjalnie prowadząc do ogromnej utraty informacji o firmie.

Wniosek

Hakerzy zabierają miliony gotówki za pomocą oszustwa i innych środków. One powodują wielepotencjalne straty, a także powodujące kłopoty i cierpienie dla swoich ofiar. Wiele ataków hakerskich odniosło sukces ze względu na liczne luki w zabezpieczeniachsą w większości konwencjonalnych systemów. Konieczna jest odpowiednia wiedza na temat tych ataków. Bezpieczeństwo Twojej witryny i Twojej witrynyklienci zależą od skuteczności takich środków. Możesz dowiedzieć się, jak hakerzy potrafią przeniknąć za pomocą tego przewodnika.

November 23, 2017