Back to Question Center
0

SEO Tricks od Semalt - Lokalne linki zwrotne i jak je znaleźć

1 answers:

Lokalne linki zwrotne występują tylko w jednym głównym celu: budowania trafności w określonej lokalizacji. Silne lokalne linki zwrotne powinny spełniać następujące kryteria: przekierować użytkowników do witryny i porozmawiać z potrzebami lub preferencjami lokalnego rynku.

Menedżer sukcesu klienta Semalt , Jason Adler, wyjaśnia tutaj wszystko, co musisz wiedzieć o lokalnych backlinkach

Przedsiębiorstwa, które wpływają na rynki regionalne, nie mają wysokich uprawnień w zakresie wyszukiwarki . Mogą to być również małe firmy, takie jak Ty. Ale ponieważ są bardzo wpływowi, uzyskanie linku od nich może być bardziej wartościowe .

Powód, dla którego właściciele małych firm szukają lokalnych linków wstecznych, wynika z ich ograniczeń - cheap metal bar stool. Głównie jest to brak wysokiej jakości treści, których szukają najwięksi wydawcy, w wyniku ograniczonych budżetów. Jako przedsiębiorca jest w porządku dotrzeć do gwiazd, ale ważne jest również zrozumienie parametru roboczego. Bezużyteczne jest prowadzenie działalności gospodarczej w jednym regionie przy jednoczesnym kierowaniu ruchu z innego .

Rozpocznij od cytatów

Niektóre z zadań, które pomogą firmie rozpocząć lokalne backlinkowanie, polegają na tworzeniu cytatów, poszukiwaniu ogólnych katalogów i upewnianiu się, że wszystkie informacje biznesowe są aktualne i poprawne. Utworzenie cytatu pomaga właścicielowi umieścić swój NAP (imię i nazwisko, adres, numer telefonu) lub link do strony docelowej w ich witrynie, na przyzwoitej stronie internetowej, która nie zawiera spamu. Zwiększa też szansę indeksowania go przez wyszukiwarki podczas losowych wyszukiwań, jeśli konkurencja w zapytaniu jest niska. Uzyskaj nazwę marki na nieograniczoną liczbę źródeł. Yext i Moz local mogą pomóc w budowaniu cytatów.

Możliwości Lie anywhere

Istnieją roszczenia, że ​​lokalny budynek link jest nienaturalny, nieużyteczny lub niemożliwy.W dużej mierze są one fałszywe, ale do uruchomienia lokalnych usług SEO, jeden musi być bardziej kreatywny niż duże wydawnictwa. Możliwości tworzenia linków na stronach internetowych są znacznie bardziej ograniczone, ponieważ lokalne słowa kluczowe nie mają tak dużej objętości, a witryny docelowe mają niewielką władzę. Wykorzystaj lokalne gazety, lokalnych blogerów, strony wydarzeń w tym regionie, inne lokalne firmy lub lokalne organizacje charytatywne, które działają jako sponsorzy.

Możliwości są szerokie, ale przed podjęciem nowej przestrzeni należy zrozumieć jej ograniczenia. Określony promień określa, w jaki sposób działają strategie promocji biznesowej. Istniejące ograniczenia zwiększają kreatywność i skuteczność wyszukiwania okazji .

Otwórz narzędzie link, aby rozpocząć wyszukiwanie potencjalnych klientów

Każde dobre narzędzie powinno działać na stronie internetowej. Niemniej jednak należy wziąć pod uwagę stoisko firmy i czynniki konkurencji. Badanie kluczowych warunków lokalnych i sprawdzenie, jak w rankingu znajduje się pozycja innych firm oraz tych, które mają najwyższy ranking .

Sporządź listę tych firm i zobacz, jakie backlinki nabyli w przeszłości. Porównaj, aby zobaczyć, które łącza dzielone istnieją, ponieważ są one obecnie konkurencją na rynku. Dokonaj porównania profilu wstecznego witryny, aby zobaczyć, czego ona nie dotyczy. Usuń wszystkie zduplikowane linki, które są wspólne dla konkurencji i idź za tymi, których ich witryna nie posiada. Strona jest w lepszej sytuacji, aby konkurować teraz, jeśli zrobi to bez żadnych błędów .

Znalezienie większych możliwości

Jeśli konkurencja nadejdzie, najbardziej logiczną i naturalną rzeczą jest zdobycie większej ilości linków. Przeglądaj inne lokalne firmy, które nie są obecne w branży, aby dowiedzieć się, jak je budują. Mogą istnieć pewne słabo wiszące owoce, które mogły wspierać mały biznes w przeszłości. Jedną z metod jest znalezienie firm o wysokiej trakcji z usług takich jak Yelp i umieszczenie ich w narzędziu do analizy wstecznego. Mogą nie oferować żadnej wartości, ale zawierają wiele informacji o różnych technikach promocji .

November 24, 2017