Back to Question Center
0

Siła spersonalizowanej obsługi klienta - Praktyka marketingowa od Semalt

1 answers:

Każda strona internetowa lub duży biznes skupia się na ich technikach marketingowych. Większość podejść e-commerce jest ukierunkowana na pobieranie swoich klientów z sieci. W związku z tym zatrudniają one usługi marketingu cyfrowego, takie jak content marketing, marketing w mediach społecznościowych (SMM), backlinki oraz Search Engine Optimization (SEO) - panchine in legno per parchim. Większość sprzedawców, którzy mają platformę online, może wykorzystać dowolne z tych technik, aby zarobić fortunę od rosnącej liczby użytkowników Internetu. Ta sytuacja wyjaśnia, dlaczego większość twórców witryn przeprowadza liczne testy, aby uzyskać opinie klientów na temat tego, jak strona czuje się lub działa.

Nik Chaykovskiy, Senior Customer Success Manager Semalt , podziela jego profesjonalny pogląd na znaczenie spersonalizowania doświadczenia klienta w celu osiągnięcia sukcesu w marketingu.

Google dokonało aktualizacji algorytmu w styczniu tego roku. Niektóre z czynników rankingu, na które się zgodziły, obejmują istotność treści, intencje użytkowników, przyjazność dla urządzeń mobilnych, a także umieszczanie grafik informacyjnych, takich jak filmy wideo. Doświadczenie użytkownika jest podstawą procedur marketingu internetowego. Marketing wypełnia lukę między sprzedawcą a klientem. Umożliwienie pracownikom korzystania z niektórych narzędzi i wiedzy z zakresu marketingu cyfrowego może mieć pozytywny wpływ na sposób, w jaki treść strony internetowej wpływa na decyzję kupujących.

Niektóre zalety personalizacji

Personalizacja może pomóc firmie utrzymać pozycję konkurencyjną w swojej niszy. Odwiedzający stronę internetową sprawdzają, czy usługi są dobre czy złe. Sytuacja ta oznacza, że ​​znajomość odbiorców osobiście oraz wyświetlanie reklam i treści, które pasują do ich pasji, może sprawić, że Twoja witryna będzie miała dodatkową przewagę nad innymi stronami. W innym sensie ta personalizacja może zawierać przydatne wskazówki, które mogą sprawić, że użytkownik połączy się emocjonalnie z marką, którą promujesz. W rezultacie istnieje wiele powodów, dla których spersonalizowanie informacji może być przydatne dla Twojej witryny.

Firmy zwiększają relacje między firmą a klientem dzięki personalizacji. Ta technika może sprawić, że firma zyska wielu klientów, którzy przekształcą wielkość sprzedaży i zarobi dużo pieniędzy na klientach z internetu. Podobnie jak zdrowe relacje, klienci decydują się trzymać firm, które starają się zrobić krok, aby do nich dotrzeć. Muszą zbudować reputację w firmie, aby zwiększyć sprzedaż i zwiększyć lojalność klientów.

Analityka i dane mają kluczowe znaczenie

Dane są kluczowym czynnikiem podczas zbierania informacji dla firm. Podczas tworzenia strony internetowej ważne jest, aby w projekcie uwzględnić metodę, dzięki której zbierzesz cenne dane dla swojej witryny. W rezultacie można znaleźć sensowne spostrzeżenia, aby dostosować informacje do bliskiej współpracy z klientem. W innym przypadku, e-mail marketing i inne techniki SEO wymagają od użytkownika otrzymania osobistego adresu e-mail. Ogólne wiadomości e-mail zabijają morale klientów i sprawiają, że unikają korzystania z konkretnej witryny.

Naucz pracowników, aby oferowali najlepsze usługi

Powinieneś przygotować swoją ekipę marketingową na odpowiedzialność za zapewnienie klientowi jak najlepszego doświadczenia. Gdy dana osoba rozwija zainteresowanie Twoją reklamą i klika link do Twojej witryny, chce dokonać zakupu. Konwertowanie tego zainteresowania na działanie jest niezbędne. Ten efekt wymaga doskonałej obsługi klienta w celu odpowiedniego wykonania.

November 23, 2017