Back to Question Center
0

Wytyczne krok po kroku od Semalta Jak skonfigurować artykuły na Facebooku do WordPressa

1 answers:

Czy słyszałeś już coś o artykułach na Facebooku? Jeśli twoja odpowiedź brzmi "nie", Jack Miller, menedżer ds. Sukcesu seniorów Semalt oświeci Cię w tej kwestii.

Artykuł błyskawiczny jest specjalnym rodzajem dokumentu HTML, który szybko ładuje się na Facebooku - nokian 13r. Daje to szansę opowiedzenia swoich historii i udostępnienia dostosowywanych artykułów, które szybko renderują się na urządzeniach mobilnych. Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z tej funkcji mediów społecznościowych, pozwól mi powiedzieć, że ma wiele interaktywnych funkcji i stylów niestandardowych. Możesz wybrać cokolwiek i zainstalować najbardziej odpowiednie wtyczki, aby zwiększyć liczbę wyświetleń stron internetowych. Budowanie artykułów błyskawicznych nigdy nie tworzyłoby dla Ciebie podobnych postów na Facebooku. Jest to inne narzędzie, które ma na celu zwiększenie liczby akcji, polubień i komentarzy Twojego artykułu na Facebooku. Musisz tylko pamiętać o kilku rzeczach, które zostały wymienione poniżej .

Niezbędne zmiany

Niektóre z rzeczy niezbędnych do skonfigurowania aplikacji do artykułów błyskawicznych na Facebooku w witrynie WordPress to strona mediów społecznościowych lub dwie z wieloma podobnymi do nich aplikacjami na Facebooku i dziesięcioma świeżo napisanymi artykułami. Co więcej, będziesz musiał zainstalować wtyczkę Instant Articles dla WordPress i aktywować ją tak wcześnie, jak to możliwe.

Zapisywanie się do artykułów błyskawicznych na Facebooku

Przed zaplanowaniem promocji artykułów w mediach społecznościowych, pierwszym krokiem jest odwiedzenie strony z artykułami na Facebooku i założenie konta, w którym należy wprowadzić odpowiednie szczegóły, a także tajne pytanie i kod, aby zacząć ... Ważne jest, aby pamiętać te szczegóły, w przeciwnym razie nie można uzyskać pożądanych rezultatów, a Facebook nie aktywowałby konta i nie można rozpocząć pracy. następnym krokiem jest aktywowanie go poprzez przejście do opcji Ustawienia i wklejenie tajnego kodu do sekcji nagłówka, jednocześnie nie powinieneś zapominać o wstawieniu kanałów RSS z artykułami błyskawicznymi do swojej witryny. generowanie dużej liczby wyświetleń i subskrybentów Twojej witryny WordPress. Instalacja i aktywacja jest bardzo prosta, a wtyczka wygeneruje natychmiastowe artykuły, a także ich kanały dla Twojej witryny w ciągu kilku sekund.

Stwórz aplikację na Facebooku dla swojej strony

Przed utworzeniem aplikacji Facebooka dla swojej strony, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to odwiedzić stronę Facebook dla programistów. W tym miejscu należy kliknąć menu Moje aplikacje i otworzyć swój profil, aby dostosować jego obraz. Nie ma się czym martwić, jeśli zobaczysz wyskakujące okienka, które znikną, gdy Facebook pozwoli ci stworzyć własną aplikację.

Prześlij swoje natychmiastowe artykuły Feed for Review

Bardzo ważne jest, aby przesłać swój artykuł błyskawiczny, aby go przejrzeć. Wcześniej musisz się upewnić, że co najmniej dziesięć dobrze napisanych artykułów jest gotowych do opublikowania i udostępnienia w kanale artykułów błyskawicznych. W przypadku, gdy nie pisałeś tych artykułów, musisz je napisać tak wcześnie, jak to możliwe. Po upewnieniu się, że artykuły są dobrze napisane i dobrze zredagowane, powinieneś być gotowy do przesłania ich na Facebooku do recenzji .

Facebook i inne serwisy społecznościowe wymagają, aby użytkownicy instalowali pasze artykułów błyskawicznych odpowiadające ich specyfikacjom, warunkom i warunkom. Możesz zarabiać tylko wtedy, gdy masz zainstalowane odpowiednie wtyczki i motywy na swojej stronie.

November 24, 2017