Back to Question Center
0

Zapytaj eksperta Semalt: jakie są narzędzia analizy porównawczej Google Analytics dla firm

1 answers:

Google jest jedną z najbardziej znanych i wpływowych wyszukiwarek . Niedawno ogłosił, że wszyscy użytkownicy Analytics będą mogli uzyskać dostęp do raportów porównawczych branż za pośrednictwem swojego panelu w nadchodzących miesiącach. Dzięki tym raportom webmasterzy mają wgląd w swoje strony internetowe. Ponadto mają pojęcie o trendach w dzisiejszych czasach oraz o tym, jak uzyskać potężny ruch w swoich witrynach, osiągając dobre wyniki w oczach Google.

Andrew Dyhan, menedżer ds. Sukcesu klienta w firmie Semalt , rzuca okiem na kilka istotnych i przydatnych wskazówek w tym zakresie - где купить кролика memberlist.

To prawda, że ​​raporty analizy porównawczej nie są jeszcze dostępne dla wszystkich właścicieli witryn. Są one jednak dobrym sposobem na zapewnienie informacji o współczynniku odrzuceń, sesjach i jakości artykułów. Możesz także dowiedzieć się, jaki rodzaj niedziałających linków jest obecny i jak je poprawić. Dodatkowo użytkownicy mogą zorientować się, jakich urządzeń używają ich odwiedzający do sprawdzania swoich stron internetowych. Firma Google wskazała również mapy i lokalizacje ciepła w raportach porównawczych, aby zapewnić użytkownikom wiele możliwości poprawy .

Ważne jest, aby włączyć analizę porównawczą, ponieważ jest to jedyny sposób uzyskania dostępu do danych w sekcji Odbiorcy na pulpicie nawigacyjnym Analytics. Prawie wszyscy duzi webmasterzy używają raportów benchmarkingowych, w tym Twiddy, która jest firmą turystyczną. Określa możliwości rozwoju w branży dzięki raportom analizy porównawczej. Według Twiddy'ego, CEO Rossa Twiddy'ego, uzyskują oni wyniki dzięki raportom analitycznym i analizie porównawczej, dzięki którym mają wyobrażenie o tym, do czego powinni kierować i ile osób jest zainteresowanych ich produktami i usługami .

Wykorzystaj analizę porównawczą Analytics dla swojej firmy

Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą firmę, czy małą organizację, musisz zastosować analizę porównawczą w swojej firmie. Pomaga to biznesmenom skupić się na tym, co zyskuje na popularności, na tym, co może im najlepiej pomóc, jak poprawić swoją działalność i uzyskać pożądane rezultaty. Zapewnia to również, że mamy dokładne dane. Ponadto możemy łatwo analizować i oceniać współczynnik odrzuceń naszych witryn. Do tej pory Google Analytics dało nam wiele informacji na temat skuteczności naszych witryn. Jednak analiza porównawcza jest sposobem na określenie, w jaki sposób możemy poprawić nasze witryny i jak wyznaczyć realistyczne cele .

Ustal priorytetowe możliwości poprawy

W jaki sposób porównujesz swoją witrynę z innymi w branży? Na to trzeba zwrócić uwagę. Korzystając z raportów porównawczych, możesz szybko dowiedzieć się, jakie rodzaje wysiłków potrzebuje Twoja witryna, aby uzyskać lepsze wyniki. W ten sposób zaoszczędzisz dużo czasu i będziesz mógł skupić się na właściwych rzeczach. Kiedy masz dostęp do tych raportów, możesz łatwo zmierzyć wydajność swojej witryny i w dużym stopniu nadać priorytet możliwościom usprawnień .

Ustal realistyczne cele

Można bezpiecznie powiedzieć, że raporty z testów porównawczych mogą pomóc w ustaleniu realistycznych celów. Dzięki temu możesz uzyskać informacje o tym, jak lepiej porównać siebie z rówieśnikami i jak je pokonać w branży. Obowiązkowe jest, aby współczynnik odrzuceń witryny nie przekraczał pięćdziesięciu procent. Jeśli tak się stanie, istnieje ryzyko, że stracisz większość odwiedzających, a Twój ranking w Google może zostać naruszony .

November 24, 2017